Zvlhčovač vzduchu

Máte neustále problémy s dýcháním? Trápí vás doma nebo v kanceláři suchý vzduch? Máme pro Vás jednoduché řešení. Zpříjemněte svůj pobyt v prostředí, kde trávíte většinu svého času špičkovými výrobky z naší nabídky. Za velmi výhodné ceny si můžete pořídit zvlhčovač vzduchu, který velmi oceníte především v topné sezóně. Přístroj pracuje tiše a s minimální spotřebou elektrické energie. Zvlhčovač vzduchu Vám nejen usnadní dýchání, ale navíc s použitím tohoto výrobku předejdete i různým nemocem. Konec dráždivého kašle, nepříjemné rýmy, nebudete mluvit přes nos a dočista zmizí ranní škrábaní v krku!

Zvlhčovač vzduchu pomáhá i vaší pleti

S kvalitním zvlhčovačem vzduchu dokonce zamezíte vráskám a posílíte imunitu. Zvlhčovač vzduchu Vám dopomůže dosáhnout optimální podmínky s ohledem na Váš zdravotní stav. Na trhu naleznete parní nebo ultrazvukové zvlhčovače vzduchu.

Parní vs. ultrazvukový zvlhčovač

Parní zvlhčovač vzduchu vytvoří páru pomocí topného tělesa. Pára je následně ochlazena na vhodnou teplotu a vypuštěna do prostoru. Parní zvlhčovač vyžaduje větší údržbu a má také násobně větší spotřebu elektrické energie. Ta se pohybuje okolo 500 W. Vyrovná se pěti žárovkám a to není zanedbatelná hodnota. Parní zvlhčovač je levnější, ale není výhodnější volbou. V naší nabídce naleznete pouze modernější ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Zde se příkon pohybuje od 30 – 80 W. Ultrazvukové zvlhčovače vytvářejí vysokofrekvenčním oscilátorem malé kapičky (lze přirovnat k mlze). Ty jsou následně vypuštěny do prostoru a tím suchý vzduch zvlhčují. Tento velice efektivní typ zvlhčovače je tichý a vhodný i na noc. Námi nabízený model Ocean-CARE H4 navíc kombinuje výhody obou typů. Umožňuje předehřát vodu a zbavit ji bakterií a až následně z takto upravené vody připravit mlžinu.

Celkem 1 produkt

Filtrace


Náhradní demineralizační filtr pro zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE H4 1 ks
-41 %VýprodejAkce s kódem
Ionic-CARE
Náhradní demineralizační filtr pro zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE H4 1 ks
do 16.4. u vás