Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0

Sprej na rány 50 ml

Značka: HansaplastKód: z63143
Sprej na rány je vhodný pro antiseptické čištění akutních poranění například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2.... Popis a parametry
99 Sleva 4 %

95 

1 ks

Popis & Parametry

Sprej na rány je vhodný pro antiseptické čištění akutních poranění například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2. stupně a otevřených puchýřů. Lze používat také na chronická poranění a jako pooperační péči o rány dle pokynů vašeho lékaře.

Vhodný pro děti a citlivou pokožku.

  • Rychlé a bezbolestné čištění ran 
  • Chrání rány před infekcí
  • Bezbarvý sprej s velmi dobrou kožní snášenlivostí

Složení

0,1% decyl glukosid tenzid a 0,04% polyhexanid (PHMB) v Ringerově roztoku

Upozornění

V případě větších poranění se silným výpotkem nebo známkami infekce se obraťte na lékaře. - U popálenin se v případě nejasností ve stupni popálení obraťte na lékaře. - Pouze pro vnější použití na rány. - Pokud začne poraněná oblast rudnout, otékat či bolet, její stav se zhorší nebo se nezačne hojit během několika dní, obraťte se na lékaře. - O použití u těhotných a kojících žen a dětí do dvou let se před používáním poraďte s lékařem. Nepoužívejte: - v kombinaci s dalšími lokálními přípravky na stejnou oblast. - v kombinaci s aniontovými surfaktanty, mýdly, oleji, gely atd. - v případě známých alergií na některou ze složek. - ve středním a vnitřním uchu nebo v oblasti očí. - nepřetržitě déle než 30 dní. - Nepolykejte. Vedlejší účinky: Nelze vyloučit, že v některých vzácných případech se může během používání objevit podráždění či vyrážka. Pokud zaznamenáte takovou reakci nebo v případě dalších příznaku, přerušte používání a obraťte se na lékaře. Pokud zaznamenáte neočekávané či potenciálně závažné příznaky po použití tohoto výrobku, informujte prosím vašeho lékaře či lékárníka, výrobce a vaši národní zdravotnickou autoritu.

Jak používat

Zastavte krvácení. Nastříkejte ze vzdálenosti cca 10 cm na celou ránu pro odstranění veškerých nečistot a viditelných částic. V případě potřeby zopakujte. Ránu a její okolí jemně vysušte. Pro snadnější odstranění lze použít na přischlé či přilepené krytí k ráně.

  1.  Vyčistěte ránu tímto Sprejem na rány, který ji účinně ochrání před infekcí. 
  2. Pro nerušené hojení ránu chraňte před vnějšími vlivy, jako jsou nečistoty a bakterie. Zakryjte ránu náplastí nebo sterilním krytím.
  3. Podpořte přirozený proces hojení rány a zmírněte riziko tvorby jizev pravidelným nanášením Masti na rány, dokud se vaše poranění zcela nezahojí.

Náš tip

V naší nabídce naleznete další ochranné gely a spreje.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Zákaznický servis

Po-Pá: 8-18 h

So: 10-16 h

+420 468 006 311

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.