Sójový dezert s příchutí hořké čokolády 4 x 125 g
Značka: AlproKód: z66642
Alpro dezert tmavá čokoláda v sobě spojuje jemnou kozistenci s lahodnou chutí tmavé čokolády. Dopřejte si ten skvělý zážitek.Přednosti...Popis a parametry
79 KčSleva 30 %
55 Kč
1 ks
Bez laktózy
Popis & Parametry
Alpro dezert tmavá čokoláda v sobě spojuje jemnou kozistenci s lahodnou chutí tmavé čokolády. Dopřejte si ten skvělý zážitek.
Přednosti produktu:
- 100 % rostlinný
- krémová konzistence
- přirozeně nízký obsah tuků
- přirozeně bezlaktózový
- neobsahuje umělá barviva ani konzervanty
Složení
Pitná voda, cukr, loupané sójové boby (6%), zahušťovadla (modifikovaný tapiokový škrob, karagenan), kakao (3%), čokoláda (1,1%) (cukr, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, přírodní vanilkové aroma), fosforečnan vápenatý, aroma, mořská sůl, vitaminy (Riboflavin (B2), B12, D2). Může obsahovat stopy mandlí a lískových ořechů.
Balení
4 x 125 g
Upozornění
Skladujte v teplotě od 2°C do 25°C. Po otevření uchovávejte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dnů.
Náš tip
V naší nabídce naleznete další pudingy.
Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.