Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Těhotenský test - tyčinka - 2 ks

Značka: AbfarmisKód: z64348
Těhotenský test je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti a přesnosti dokáže...Popis a parametry

Produkt není k dispozici

Vyberte si prosím jiné produkty Abfarmis
Děkujeme za pochopení

Popis & Parametry

Těhotenský test je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči.

Pro zjištění těhotenství lze použít jakýkoliv vzorek vaší moči, nejvhodnější však je první ranní moč, protože obsahuje nejvyšší koncentraci hCG. Můžete použít ode dne očekávané menstruace a je určen k aplikaci přímo do proudu moči, pozitivní výsledek je znám během první minuty.

Jak používat

Testování provádějte při pokojové teplotě. Absorpční část testovací tyčinky vložte do proudu moče dokud není úplně nasáknutá (nejméně 10 sekund). Výsledek testu se zobrazí v průběhu 3 minut. V závislosti na koncentraci hCG v moči se může objevit již za 40 sekund.

Balení

2 ks

Náš tip

V naší nabídce naleznete další těhotenské testy.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Mohlo by Vás zajímat

REGEMAX STAR 60 kapslí
-42 %
STARLIFE
REGEMAX STAR 60 kapslí
do 1.2. u vás
Fin Remasacaps 72 kapslí
S dárkem
Finclub
Fin Remasacaps 72 kapslí
do 1.2. u vás
Bio Cukr třtinový 500 g
Country Life
Bio Cukr třtinový 500 g
do 1.2. u vás
Ra-Vit 250 ml
VENTURA - VENKOV
Ra-Vit 250 ml
do 1.2. u vás