loading

Vlasové sérum proti padání vlasů (Anti Hair Loss Serum) 30 ml

Značka: Frais Monde | Kód: kFM0072
Frais Monde Vlasové sérum proti padání vlasů (Anti Hair Loss Serum) 30 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Vlasové sérum Frais Monde Anti Hair Loss Serum omezující vypadávání vlasů na rostlinné bázi. Reguluje vypadávání vlasů a působí jako prevence. Na bázi oleje z ořechů Mongongu, komplexu stopových prvků a polysacharidů, bioaktivního derivátu silikonu.

Aktivní složky:

  • Olej Mongongu - bohatý na alfa mastné kyseliny a zvyšuje obsah kyseliny linoleové. Formuje ochranný film kolem vlasových vláken a brání tak působení vnějších vlivů.
  • Komplex stopových prvků a polysacharidů - stimuluje buněčnou reprodukci, hladinu fibroplastů (vazivových buněk) spodní části vlasového váčku.
  • Bioaktivní derivát silikonu - specificky působí na mazotok, reguluje produkci mazu, velmi účinně působí proti vypadávání vlasů.
  • Aminokyselina aspartová - hydratuje, zlepšuje rozčesávání, chrání vlasovou pokožku.

Výsledky používání: Výrazná prevence proti vypadávání vlasů, předchází předčasnému stárnutí folikuklu. Zvyšuje hustotu vlasů a dodává jim vysoký lesk a jemnost.

Jak používat:

Aplikujte do vlhkých nebo suchých vlasů každý den.

Informace o značce Frais Monde

Představujeme Vám termální léčivou kosmetiku značky Frais Monde, která je unikátní pro své blahodárné léčivé účinky!

Byla založena lékařem Giuseppe Gualtierim již před více než 50 lety v Kalábrii na jihu slunné Itálie. Produkty Frais Monde jsou založeny na přírodní sirné termální vodě, která je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Nechte o sebe pečovat přírodními produkty Frais Monde, které dodají Vaší pleti a pokožce relaxační i léčivý efekt.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Frais Monde

NAHORU