loading

Ústní sprcha Yenox CN-120 - SLEVA - poškozená krabička

Značka: Högner | Kód: zSLEVA0988
Högner Ústní sprcha Yenox CN-120 - SLEVA - poškozená krabička
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Ústní sprcha Yenox CN–120 Family Dental WaterJet je vynikajícím doplňkem pro dokonalou dentální hygienu. Díky používání zubní sprchy se opět budete moci cítit sebevědomě, zbavíte se zbytečného strachu z návštěvy zubního lékaře a budete mít vždy důvod k zářivému úsměvu.

Ústní sprcha Yenox zajišťuje nejúčinnější, nejpohodlnější a nejšetrnější způsob čištění těžko dostupných mezizubních prostor. Až 40 % nečistot (lepkavý bakteriální plak, zbytky jídel a bakterie) zůstává po běžném čištění v ústní dutině. Pouze dokonalým vyčištěním mezizubních prostor můžeme udržovat naše zuby a prostředí v našich ústech ve 100% kondici.

Yenox je dentální sprcha pro každodenní použití. Sprcha je výborným doplňkem k běžnému čištění zubů, implantátů, korunek či můstků pro celkové zlepšení ústní hygieny. Čtyři nástavce zajišťují využití pro celou rodinu, snadné použití zvládnou i děti. Plynule regulovatelný pulsující proud vody zajistí důkladné vyčištění mezizubních prostor a masáž dásní, čímž redukuje jejich krvácivost.

Zbytky potravy, plak a bakterie z mezizubních prostor, z prostor zubních můstků, implantátů a fixních rovnátek odstraňuje pulzující paprsek vody vycházející z hlavice ústní sprchy naprosto nejúčinněji, a přitom nejšetrněji k dásním a i zubům. Dentální irigátor (irigace = vyplachování tělesných dutin) úzkým vysokotlakým proudem vody nebo ústní vody vyplachuje jinak nepřístupné mezizubní prostory. Irigátor, zubní či ústní sprcha, funguje velmi podobně jako miniaturní "wapka".

Masáží se dásně lépe prokrvují, nekrvácí a jsou odolnější vůči vzniku zubního plaku a tím i zánětu. Pokud do nádoby irigátoru přidáte do vody též antibakteriální roztok (např. ústní vodu s přídavkem Chlorhexidinu), pomocí ústní sprchy jej dostanete tam, kam opravdu patří, tzn. na samotný očištěný povrch zubů, dásní a i k té nejposlednější vrstvě bakterií.

Ústní sprcha (zubní sprcha, dentální irigátor) je skvělým pomocníkem v prevenci proti:

 • zubním kazům,
 • zubnímu kameni,
 • krvácivosti dásní,
 • zánětu dásní,
 • nepříjemnému zápachu z úst,
 • parodontóze.

Proč používat ústní sprchu?

 • okamžité snížení ranního zápachu z úst,
 • odstranění paradontózy,
 • minimalizace zánětu dásní,
 • snížení rizika zubních kazů,
 • masáž dásní proudem vody snižuje jejich krvácivost,
 • zdravé zuby do pozdního věku.

Přístroj obsahuje nezávislou nádobku na vodu či antibakteriální roztok, pojistku proti podtečení, flexibilní tlakový přívod zakončený rukojetí na výměnné (vícebarevné) hlavice a krytý držák na hlavice. Přístroj je napájen ze sítě a lze ho upevnit i na zeď, montážní sada je součástí balení.

Technické parametry:

 • napájení: AC 230 V, 50 Hz,
 • příkon: 40 W,
 • tlak: max. 4 bar,
 • pulzace: 1200/min.,
 • pracovní doba: cca 1,5 min. na 500 ml,
 • rozměry: 180 (v) x 175 (š) x 154 (d) mm,
 • objem nádržky: 500 ml (při max. výkonu provoz cca 1,5 min.),
 • váha: 1350 g.

Jak používat:

Nasaďte nádržku naplněnou náplní na hlavní část, zapněte ústní sprchu. Nakloňte obličej nad umyvadlo a udržujte úhel 45° nad umývadlem. Vložte si do úst nástavec. Přepněte přepínač toku vody na "zapnuto".

Čištění vnějších povrchů zubů:

Vodní tok by měl se zuby svírat úhel 90°. Postupujte zub po zubu ve směru hodinových ručiček. Obzvláště důkladnou péči věnujte mezizubním prostorům.

Čištění vnitřních povrchů zubů - spodní čelist:

Otočte nástavec dolů, abyste čistili zuby v úhlu 90°. Otevřete ústa, aby z nich mohla vytékat voda.

Čištění vnitřních povrchů zubů - horní čelist:

Otočte nástavec nahoru, abyste čistili zuby v úhlu 90°. Otevřete ústa, aby z nich mohla vytékat voda.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další produkty ústní hygieny.

Informace o značce Högner

Společnost HÖGNER nabízí unikátní produkty určené pro vaše zdraví a moderní životní styl. Všechny nabízené produkty jsou certifikovány v souladu i nad rámec platné legislativy, což potvrzuje jejich kvalitu. V sortimentu společnosti HÖGNER naleznete např. čističky a ionizátory vzduchu Ionic-CARE a ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE.

KONTAKT: HÖGNER s.r.o., Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové 2.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
11.09.2017

S ústní sprchou Yenox CN-120 jsem spokojena. Měla jsem s ní zkušenosti již dříve, nicméně po pravidelném používání 2 uživateli nevydržela a přestala sloužit po konci záruční doby. Od té doby jsem vyzkoušela další ústní sprchy dvou různých značek a nakonec jsem usoudila, že právě Ústní sprcha Yenox CN-120 je tou nejlepší volbou. Mám na mysli šířku trysky, tlak, několik stupňů, velikost nádržky na vodu, zapojení do sítě (žádné baterie, žádný akumulátor - tyto atributy bych vyhledávala u nějaké cestovní verze, ale pro domácí použití je ta nejjednodušší alternativa zapojení do sítě) atd.

15.02.2017

Ústní sprcha Yenox je skvělá, proto jsem si ji pořídila podruhé. Ta minulá dlouho bezvadně fungovala a motor by fungoval dál, postupem času se ulomilo víčko a nakonec praskla hadička a to jsem asi mohla dát opravit. Cítím, že je to kvalitní výrobek.

21.10.2016

Ústní sprcha funguje dobře, jen moje ústní hygienistka mi tvrdí, že je to na nic, že potřebuji mechanické čištění i v mezizubnim prostoru. Tak nevím a užívám si příjemného pocitu ze sprchy.

27.09.2016

S Ústní sprchou Yenox jsem spokojena, vyhovuje mi. Greposept - ústní sprej je také dobrý.

12.09.2016

Ústní sprcha byla jako dárek a je super, velká spokojenost. Děkuji.

Další produkty od značky Högner

NAHORU