loading

Superjídelníček (Petr Havlíček, Petra Lamschová)

Značka: Knihy | Kód: z4687
Knihy Superjídelníček (Petr Havlíček, Petra Lamschová)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Kniha Superjídelníček je určena pro každého, kdo se zaměřuje na zdravý životní styl, a pro kterého se jídlo stává alfou a omegou.

Někdo zvládne přechod na zdravou stravu sám a někdo potřebuje poradit v podobě přesného jídelníčku. Pokud si tedy nevíte rady, jak si sestavit jídlo od snídaně po večeři a den za dnem, vyzkoušejte jídelníček, který pro vás připravili Petr Havlíček s Petrou Lamschovou. "Nesmírně mě baví vymýšlet zdravé recepty, které pak v praxi ožívají a hlavně chutnají", říká Petra Lamschová a Petr ji doplňuje: "Důležité na tom všem je, že díky našim receptům všichni zjistí, že jídlo není jejich nepřítel. Že nebudou hladovět, budou jíst a ještě jim to bude chutnat." Kromě jídelníčku najdou čtenáři v knize Superjídelníček také praktické rady, jak si jídelníček sestavit, z čeho a jak vařit, zkrátka jak s ním pracovat.

Úryvek z úvodu:

Docela ráda totiž tvořím recepty a baví mě vymýšlet takové, které budou v rámci zásad zdravého životního stylu, ale budou opravdu chutnat, člověk se z nich nají a budou hezké i na pohled. A navíc ještě z dostupných surovin a snadno připravitelné, nejlépe do 30 minut. Abychom toho času v kuchyni nestrávili hodně. Společně s Petrem jsme tak během posledních pár let vytvořili 4 jídelníčky.

(...)

A jaké že vlastně ty naše superjídelníčky jsou? Troufám si říct, že pestré, zajímavé, ale hlavně inspirativní. Jsou určené vám všem, kteří jste se naučili vařit podle našich receptů, ale nedokážete si je poskládat tak, abyste so dobře, chutně a hlavně správně najedli po celý den.

Našim jídelníčkem chceme říct jediné: "Naučte se jíst správně, a hlavně, nebojte se jídla."

Počet stran: 336

Rozměry: 218 x 218 mm

Vazba: vázaná

Jazyk: český

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další zdravé kuchařky.

Další informace o knize Superjídelníček naleznete v článku Superjídelníček - Rajská polévka.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


90%
Hodnocení
10.08.2017

S knihou od Petra Havlíčka a Petry Lamschové jsem spokojená. Už si vařím třetí týden podle knihy a mám dole 3 kg. Takže zdravé hubnutí a ještě se člověk netrápí hlady a pochutná si!

07.08.2017

Kniha Superjídelníček mi ukázala, že se dá najíst i jinak. Mám dole 8 kg a nehladovím. Knížku jsem ukázala dalším lidičkám a nevěří,  že z tolik jídla se dá ještě hubnout. Hubnutí mi už jde pomaleji, ale cítim se dobře. Moc děkuji a doporučuji všem.

18.10.2016

S knihou Superjídelníček jsem velice spokojena. Když jsem objednávala tuto knihu, tušila jsem, co od ní můžu očekávat vzhledem k tomu, že pana Havlíčka v jeho práci poměrně hodně sleduji. Takže pro mě nebyla až tak velkým překvapením. Je to jako vždy zcela srozumitelná příručka a pomocník při snaze po zdravém životním stylu.
Každopádně mohu jen doporučit.

30.05.2014

Kniha Superjídelníček je skvělá. Je pro mě skvělou výzvou a inspirací.

90%

18.04.2019
porce spíše pro ženy, muži musí přidat.
Pro: vše

Proti: nic

NAHORU