loading

Spray & Refresh osvěžovač vzduchu s vůní jarních květů

Značka: Ecoegg | Kód: z55469
Ecoegg Spray & Refresh osvěžovač vzduchu s vůní jarních květů
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Osvěžovač vzduchu s vůní jarních květů je hypoalergenní, bez škodlivých chemických látek. Bez používání škodlivých látek můžete provonět a oživit své oblečení, svůj pokoj i čalouněný nábytek.

Naše unikátní technologie ničení zápachu je založena na principu, že nepřekrývá nežádoucí pachy. Úplně je odstraňuje – neutralizuje je. Osvěžovač je vynikající pro odstranění zápachu z pokoje i pro případy, že vám nepříjemný zápach ulpěl na oblečení, na botách, v autě, pelíšku vašeho domácího mazlíčka nebo na jiných místech...

Jak používat:

Prostředek je superkoncentrovaný a vyžaduje ředění do 25 lahviček vonného roztoku. Přípravek stačí jen několikrát stříknout do láhve určené k ředění a potom doplnit vodou z vodovodu. Tímto způsobem uděláte z jedné láhve koncentrovaného roztoku 25 lahviček účinného osvěžovače. Vzhledem k tomu, že přípravek neobsahuje žádné nežádoucí chemikálie, ho můžete bez obav použít i pro osvěžení prostředí pro domácí zvířata. Je citlivý a bezpečný také pro velmi jemnou pokožku.

Balení:

125 ml

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další osvěžovače vzduchu.

Informace o značce Ecoegg

Společnost Ecoegg zprostředkovává zákazníkům ekologické výrobky, které šetří peníze a jsou příznivé pro životní prostředí. Ecoegg chce změnit pohled na některé výrobky v domácnosti tím, že poskytne alternativu k tradičnímu zboží.

Více informací naleznete na videu zde.

KONTAKT: BZS s.r.o., Stromová 17, Bratislava 831 01.

Zajímá vás Ecoegg víc? Podívejte se na video.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU