loading

SOS krém s mikrostříbrem Neutral (Intensive Treatment Cream) 50 ml

Značka: Lavera | Kód: kLV076
Lavera SOS krém s mikrostříbrem Neutral (Intensive Treatment Cream) 50 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

SOS krém přináší okamžitou úlevu při nepříjemných pocitech pálení, pnutí a svědění pokožky. Mikrostříbro vytváří na pokožce ochranný antibakteriální film, který brání působení vnějších vlivů, které mohou pokožku dráždit.

Vlastnosti:

  • vytváří na pokožce ochranný film,
  • tiší záněty,
  • pomáhá při podráždění pokožky,
  • eliminuje začervenání,
  • zjemňuje namáhanou pokožku loktů, kolen a chodidel,
  • zlepšuje vzhled pokožky.

Jak používat:

Aplikujte na pokožku několikrát denně nebo podle potřeby.

Náš tip:

Doporučujeme vyzkoušet i další výrobky značky Lavera.

Produkt je také v sekcích

Hydratace pokožky

Informace o značce Lavera

LAVERA je čistě přírodní BIO kosmetika. Firma Laverana GmbH byla založena roku 1987 jako rodinný podnik na malém statku poblíž Hannoveru s cílem vyrábět opravdovou přírodní kosmetiku. Dnes má přes sto zaměstnanců a patří mezi čtyři nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Zakladatel firmy LAVERA Thomas Haase, který sám vyvíjí všechny receptury, trpí od dětství neurodermitidou, a proto je všechna kosmetika značky LAVERA tradičně zaměřena na citlivou pleť.

LAVERA nyní nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě, zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť. Záruka značky LAVERA: rostlinné suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou ověřeny podle přísných směrnic pro biologické pěstování institutem BDIH a certifikací NaTrue. Žádné výrobky značky LAVERA nejsou testované na zvířatech.

Ze známých osobností kosmetiku LAVERA s oblibou používá Alice Bendová, která si nejvíce pochvalovala krém na ruce BIO Divoká růže, ochranný oční krém My Age a omlazující denní krém ze stejné řady. Z dekorativní kosmetiky ocenila především přírodní tužky na oči.

Zajímá vás Lavera víc? Podívejte se na video.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU