loading

Snadná cesta jak přestat kouřit (Allen Carr)

Značka: Knihy | Kód: z3806
Knihy Snadná cesta jak přestat kouřit (Allen Carr)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Neexistují nenapravitelní kuřáci - přesně tímto výrokem zahajuje Allen Carr svou senzační metodou odvykání závislosti na nikotinu. Kniha Snadná cesta jak přestat kouřit konfrontuje čtenáře s nelehkou situací pokusů skoncovat jednou provždy s kouřením. Carr poskytuje rady, jak překonat fyzickou i psychickou závislost na cigaretě díky proměně vnitřních postojů. Kniha má senzační úspěchy.

Allen Carr se dívá na kouření jako na jeden z typů drogové závislosti a odhaluje množství mýtů a falešných představ, kterými je cigaretový rituál opředen. Krok po kroku přesně vystihuje, kde jsou slabiny odvykání, a vysvětluje, proč je tak těžké dostat se z toho kola ven, i když je nikotinová závislost vcelku lehce odbouratelná.

Úryvek z úvodu:

(...) Měl jsem ovšem pochybnosti, zda by tato metoda měla být vydána v knižní podobě. Poptával jsem se kolem sebe a odpovědi nebyly právě povzbuzující: "Jak by mi mohla nějaká kniha pomoci přestat? Jediné, co potřebuji, je silná vůle!" nebo "Jak by mohla kniha pomoci od strašných odvykacích příznaků?"

Je těžké zbavit kuřáka strachu přestat kouřit, když nepřečetl tuto knihu až do konce. Ale jak by měl dokázat přečíst celou knihu, když se předtím nezbavil strachu přestat kouřit? Klasická otázka: Co bylo dřív - slepice, nebo vejce? (...)

Z hloubi srdce věřím tomu, že vy, až budete číst tuto knihu s vstřícným postojem a uposlechnete jejích rad, v krátké době pocítíte obrovskou radost z toho, že jste se skutečně osvobodili ze závislosti na nikotinu.

Počet stran: 154

Rozměry: 130 x 195 mm

Vazba: vázaná

Jazyk: český

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také produkty, které vám mohou pomoci při odvykání kouření.

Další informace o knize Snadná cesta jak přestat kouřit naleznete v článku Ještě nikdy jsem nepotkal nenapravitelného kuřáka.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


96%
Hodnocení
26.06.2017

Kniha Snadná cesta jak přestat kouřit mi pomohla a již druhý měsíc nekouřím.

21.06.2017

Kniha Snadná cestat jak přestat kouřit pomohla přestat kouřit dvěma lidem v mém okolí. Také mě velice zaujala, i když já měla silnou motivaci a povedlo se mi přestat kouřit nehledě na knihu. Jistě je to ale úžasná pomocnice při odvykání kouření. Hezký den přeji a opravdu to není tak složité.

15.06.2017

Jsem velice spokojen. Po přečtení knihy Snadná cesta jak přestat kouřit jsem přestal kouřit.

26.04.2017

Díky knize Snadná cesta jak přestat kouřit jsem NEKUŘÁK.

04.10.2016

Ještě během čtení knížky Snadná cesta jak přestat kouřit jsem získala pocit, přesvědčení, že dál kouřit, je úplná blbost (on to kuřák ví, ale tady je vysvětleno, proč). Po přečtení jsem si už nezapálila. Ani to nebylo tak těžké, možná týden, 10 dní, nic dramatického. Je to dva měsíce a myslím, že nové cigarety si už kupovat nikdy nebudu. Takže mi tento nový pohled na kouření díky této knížce hodně pomohl. Myslím, že kdybych si to nepřečetla, tak kouřím dál. Kouřila jsem přes 30 let 10-20 denně. Nikdy jsem nezkoušela přestat. Rozhodně věřím, že spoutě lidem pomůže, i bez léků. Stačí pochopit, a říct si, že už to stačí.

Další produkty od značky Knihy

NAHORU