loading

Škrabka na jazyk - azurová

Značka: Preserve | Kód: z53687
Preserve Škrabka na jazyk - azurová

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Škrabka na jazyk je vyrobená ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.

Škrabka na jazyk pomáhá odstraňovat bakterie v ústech 10x účinněji než samotné čištění zubů. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst.

Balení:

1 ks - škrabka na jazyk azurová

Upozornění:

Neobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny.

Informace o značce Preserve

Zakladatel americké značky Preserve, Eric Hudson, už od mala nejraději trávil čas v přírodě. Po kariéře ve financích ho přírodní svět znovu vtáhl a inspiroval způsobem, který dal vzniknout jedné z nejzajímavějších ekologicky smýšlejících značek. Všiml si totiž, že lidé hodně třídí odpad, ale chybí výrobci, kteří by materiál využívali k recyklaci. Chytil se tedy příležitosti a založil Preserve. Firmu, které nejde jen o výrobu produktů a zisk, ale hlavně o dělání těch správných věcí pro naše životní prostředí a celou planetu.

Do vínku Preserve dostala hlavně udržitelnost. Skrze svůj vlastní projekt Gimme 5 firma sbírá a znovu využívá již jednou použitý plast od spotřebitelů, prodejců a recyklačních firem. Své produkty vyrábí ze 100% recyklovaných plastů, často z kelímků od jogurtů. Výhradně však z polypropylenu (PP #5). Ten je totiž zdravotně nezávadný, snadno se recykluje a neobsahuje žádné zdraví škodlivé ftaláty ani BPA (bisfenol-A).

Značka začala zubními kartáčky a přes škrabky na jazyk, holící strojky či kompostovatelná brčka se dostala až k praktickému nádobí. Koukněte na ty barvy! A nejen hezký a propracovaný design je její předností. O kvalitu je v Preserve taky postaráno. Všechny produkty vyrábí tak, aby sloužily co možná nejdéle a byly hlavně praktické. Žádné stylovky „na dvě věci“ nečekejte.

KONTAKT: Econea s.r.o., Plzeňská 157/98, Košíře, Praha 5 150 00.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU