loading

Šampon pro zesvětlení bílé srsti pro psy (Shampoo White Fur)

Značka: Menforsan | Kód: z43891
Menforsan Šampon pro zesvětlení bílé srsti pro psy (Shampoo White Fur)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Špičkový, kvalitní šampon pro psy, který obsahuje přírodní extrakty na zvýrazňování bílé barvy a tónů (Poodle, West Highland teriér, Sky teriér).

Výhody:

  • odstraňuje nevzhledné šedé a žluté skvrny,
  • bez použití chemikálií a chlóru,
  • zvyšuje a chrání barvu a texturu srsti,
  • poskytuje měkkost a hebkost,
  • zesiluje a zvýrazňuje bílou barvu a světlé odstíny.

Náš tip:

Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty značky MENFORSAN.

Jak používat:

Na mokrou srst naneste šampon. Masírujte, dokud nevznikne pěna, nechte ji na několik sekund působit a opláchněte. Vysušte a vyčešte kartáčem.

Informace o značce Menforsan

MENFORSAN je kvalitní přírodní kosmetika a hygienické výrobky pro domácí zvířata. Vyrábí se již více jak 40 let ve špičkových laboratořích ve Španělsku a v současné době má široké zastoupení po celém světě.

Díky dlouholetým zkušenostem a specializaci na tuto oblast může zákazníkům v současné době představit katalog s více jak 100 přírodními kosmetickými produkty a pokročilými hygienickými výrobky pro širokou škálu domácích zvířat (psi, kočky, ptáci, hlodavci, fretky a koně).

Pro zaručení dobré stability, vysoké kvality, účinnosti a životnosti výrobků jsou využívány speciální receptury a jen ty nejkvalitnější suroviny. Všechny výrobky jsou pravidelně farmaceuticky testovány a procházejí veterinární a chemickou kontrolou. Zároveň jsou přizpůsobeny tak, aby bylo možné je prodávat na mezinárodních trzích. Produkty MENFORSAN jsou uznávány i řadou expertů. Používají je nejvýznamnější veterinární kliniky, specializované obchody i salóny pro mazlíčky.

KONTAKT: Allnature, s.r.o., Březhradská 148/3, 503 32 Hradec Králové.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


80%
Hodnocení
Olík
80%

26.05.2018
očekávala jsem trošku silnější vybělení na chlupech, které si pejsek pořád počurává a které zůstávají po nevybělujícím šampónu zažloutlé
Pro: neublížil kůži pejska ani mým rukám téměř neparfemovaný
NAHORU