loading

Pupalka dvouletá 500 mg s vitamínem E Plus 30 tob.

Značka: Walmark | Kód: z3213
Walmark Pupalka dvouletá 500 mg s vitamínem E Plus 30 tob.

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Zapomnětlivost.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Olej pupalky dvouleté (Oenothera biennis) je bohatým zdrojem esenciálních polynenasycených mastných kyselin potřebných pro důležité fyziologické procesy.

Složení v jedné tobolce:

  • Metabolické funkce
  • (Před) menstruační komfort
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému - hladina cholesterolu v krvi
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Normální stav pokožky
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, pokud je v jedné dávce alespoň 1,5 mg vitaminu E.

Přídatné látky:

želatina, glycerin (zvlhčující látka)

Dávkování:

Užívejte 2 tobolky 2x denně během jídla.

Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení:

30 tobolek  - dávka na cca 1 týden

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s pupalkou dvouletou.

Informace o značce Walmark

WALMARK patří mezi subjekty, které se již několik let významnou měrou podílejí na budování trhu s doplňky stravy. Úspěchy, kterých dosáhli doma i v zahraničí jsou podloženy cílevědomostí, tvrdou prací, ale i potřebnou dávkou štěstí. Firemní kultura postavená na pevných morálních principech, spolu s loajalitou zaměstnanců učinily z WALMARKU spolehlivého a osvědčeného partnera. WALMARK je důkazem toho, že i v dnešním globalizovaném světě může vzniknout firma, která se bez zahraničního kapitálu a cizího know-how dokáže prosadit v tak náročném oboru, jakým je farmaceutická výroba. Poznání, že je možné přijít s nápadem, realizovat jej a uspět, je pro WALMARK inspirací a výzvou k další práci. Firma Walmark, a.s. splňuje požadavky zákona o léčivu a vyhlášky SVP pro výrobu a distribuci léčiv v České republice a prokázala funkčnost zavedeného systému Správné výrobní praxe (SVP).

Kontakt: PHOENIX a. s., K Pérovně 945/7, 102 00  Praha 10 - Hostivař.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


88%
Hodnocení
05.10.2016

S Pupalkou dvouletou jsem spokojená. Užívám ji na hormonální vyváženost a problémy mi při užívání pupalky mizí. Jsem ráda, že zatím nemusím užívat léky.

24.09.2014

Pupalku dvouletou a Vitamín A + D užívám hlavně proto, že mně našli lékaři roztrouženou sklerózu a tyto vitamíny mi drží stejnou hladinu při odběrech. Šťávu z Aloe mám na lepší stav, takže můžu vřele doporučit. Užívám ji už 3. rok s přestávkama. Děkuji.

26.02.2014

Pupalka mně pomáhá, když mě začne zlobit srdíčko - píchání a bušení. Jinak užívám léky na AP.

14.11.2013

S produkty Pupalka dvouletá a Olivový olej extra panenský jsem spokojený. Dělají mně dobře na organismus. Doporučuji všem.

11.03.2013

Na doporučení lékaře užívám pupalku dlouhodobě.

NAHORU