Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Proč si vybrat u nás

známe cestu ke skutečnému zdraví

Přírodní produkty se zárukou kvality

U nás v Prozdravi.cz věříme, že cesta k opravdovému zdraví vede přes celostní přístup. Nechceme jen potlačovat příznaky nemocí, ale je pro nás důležité co jíme, jak přemýšlíme, jaký vzduch dýcháme, nebo jaký vztah máme sami k sobě. Proto pro vás máme v nabídce více než 9 tisíc produktů: Výživové doplňky, zdravou výživu, přírodní kosmetiku, eko produkty, produkty pro miminka a mnoho dalšího. Nabídku stále rozšiřujeme, aby si u nás každý našel to své.

Blesková doprava

  • Balíček vám doručíme nejkomfortněji, jak to jen jde.
  • Dopravné máme již od 25 Kč a doručujeme již druhý den.
  • Velký výběr způsobů dopravy prostřednictvím externích dopravců, nebo můžete využít našich výdejních míst.

Články o celostním pohledu na zdraví

Věděli jste, že Prozdravi.cz vzniklo na základě informačního portálu Celostnimedicina.cz? Produkty pro zdraví jsou náš svět a dokázali bychom si s vámi o nich vykládat hodiny a hodiny. Protože nám ale současná legislativa nedovoluje uvádět všechny informace tak, jak bychom rádi, máme pro vás portál Celostnimedicina.cz, kde potřebné informace najdete.  Dočtete se tady také spoustu zajímavých tipů a rad z oblasti homeopatie, bylinek a celkového pohledu na zdraví.

Odborná poradna ZDARMA

Během 20 let jsme vybudovali tým lidí, kteří věří ve stejné hodnoty, jako my. Jsou to lékaři, specialisté na zdravou stravu a životní styl, homeopati a další odborníci ze světa zdraví. Právě oni pro vás pečlivě vybírají naše produkty a poradí vám s každým vaším dotazem v odborné poradně.

Vaše spokojenost je naší prioritou

Protože nejlepší informaci vám dá ten, kdo má vlastní zkušenost, uvádíme u všech produktů recenze vás, našich zákazníků. Najdete jich u nás více než 3 000 a denně přibývají další. Když si u nás objednáte, dostanete spoustu času na rozmyšlenou. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit. Pokud chcete s něčím poradit, určitě vás potěší, že v pracovní dny se k nám dovoláte až do 20 hod. a o víkendu až do 18 hod.