Proč si vybrat u nás

známe cestu ke skutečnému zdraví

Vše pro zdraví na jednom místě

U nás v Prozdravi.cz věříme, že cesta k opravdovému zdraví vede přes celostní přístup. Nechceme jen potlačovat příznaky nemocí, ale je pro nás důležité co jíme, jak přemýšlíme, jaký vzduch dýcháme, nebo jaký vztah máme sami k sobě. Proto pro vás máme v nabídce více než 10 tisíc produktů: doplňky stravy, zdravou výživu, přírodní kosmetiku, zdravotní obuv, úklidové prostředky, eko nádobí, kuchyňské přístroje a mnoho dalšího. Pokud si nevíte rady s výběrem doplňků stravy, doporučujeme prohlédnout si sekci Doporučené kombinace produktů. Nabídku stále rozšiřujeme, aby si u nás každý našel to své.

Zdravé recepty a tipy pro zdraví

Na stránce Praktický rádce pro zdraví naleznete mnoho tipů a informací, které vám mohou pomoci na vaší cestě ke zdravému tělu a spokojené mysli. Máte chuť připravit si oblíbená jídla ve zdravější variantě, nebo se chcete nechat inspirovat netradičními recepty z různých výživových směrů? Pak byste neměli minout naše Zdravé recepty. V sekci Bylinkové kouzlení najdete rady a recepty našich babiček, jak si doma vykouzlit dobroty i účinné pomocníky z bylinek.

Blesková doprava

  • Balíček vám doručíme nejkomfortněji, jak to jen jde.
  • Dopravné máme již od 25 Kč a doručujeme již druhý den.
  • Velký výběr způsobů dopravy prostřednictvím externích dopravců, nebo můžete využít našich výdejních míst v Chrudimi a v Praze.

Vaše spokojenost je naší prioritou

Protože nejlepší informaci vám dá ten, kdo má vlastní zkušenost, uvádíme u všech produktů recenze vás, našich zákazníků. Najdete jich u nás více než 3 000 a denně přibývají další. Když si u nás objednáte, dostanete spoustu času na rozmyšlenou. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit. Pokud chcete s něčím poradit, určitě vás potěší, že v pracovní dny se k nám dovoláte až do 18 hod. a o víkendu do 16 hod.