loading

Přírodní repelent proti hmyzu s extraktem z citronely pro psy (Natural Insect Repellent for Dogs)

Značka: Menforsan | Kód: z43898
Menforsan Přírodní repelent proti hmyzu s extraktem z citronely pro psy (Natural Insect Repellent for Dogs)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Přírodní odpuzující prostředek ve spreji pro psy s výtažky z konopí, citronu a pelargónie, který působí jako prevence proti všem druhům hmyzu a parazitů (blechy, klíšťata, štěnice, roztoči) a létajícího hmyzu (mouchy, komáři, vosy).

Aktivní látky:

  • výtažky z konopí, citronu a pelargónie - působí jako prevence proti všem druhům hmyzu a parazitů (blechy, klíšťata, štěnice, roztoči) a létajícího hmyzu (mouchy, komáři, vosy).

Výhody:

  • neutrální pH,
  • žádné vedlejší účinky,
  • vhodný pro všechna plemena psů, březích fen, štěňat a plemen alergických na běžné insekticidy.

Náš tip:

Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty značky MENFORSAN.

Jak používat:

Aplikujte dvakrát denně nebo před každou procházkou. Postříkejte na zadní, kyčlí, krku a nohou.

Informace o značce Menforsan

MENFORSAN je kvalitní přírodní kosmetika a hygienické výrobky pro domácí zvířata. Vyrábí se již více jak 40 let ve špičkových laboratořích ve Španělsku a v současné době má široké zastoupení po celém světě.

Díky dlouholetým zkušenostem a specializaci na tuto oblast může zákazníkům v současné době představit katalog s více jak 100 přírodními kosmetickými produkty a pokročilými hygienickými výrobky pro širokou škálu domácích zvířat (psi, kočky, ptáci, hlodavci, fretky a koně).

Pro zaručení dobré stability, vysoké kvality, účinnosti a životnosti výrobků jsou využívány speciální receptury a jen ty nejkvalitnější suroviny. Všechny výrobky jsou pravidelně farmaceuticky testovány a procházejí veterinární a chemickou kontrolou. Zároveň jsou přizpůsobeny tak, aby bylo možné je prodávat na mezinárodních trzích. Produkty MENFORSAN jsou uznávány i řadou expertů. Používají je nejvýznamnější veterinární kliniky, specializované obchody i salóny pro mazlíčky.

KONTAKT: Allnature, s.r.o., Březhradská 148/3, 503 32 Hradec Králové.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU