loading

PlaqueOff™ Powder Cat 40 g

Značka: Proden PlaqueOff | Kód: z44113
Proden PlaqueOff PlaqueOff™ Powder Cat 40 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Přípravek PlaqueOff™ Powder Cat je určen pro zdravé zuby a dásně koček.

Přípravek PlaqueOff™ Powder Cat je čistě přírodní produkt určený pro kočky, kterým během 3-8 týdnů potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak.

PlaqueOff™ Powder Cat na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen.

Látky obsažené v přípravku PlaqueOff™ Powder Cat:

 • Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™) - byl u ní prokázán revoluční účinek na bakterie v tlamě, které způsobují zápach tlamy, zubní plak, zubní kámen a krvácení dásní. V přípravku PlaqueOff™ Animal je řasa Ascophyllum Nodosum pěstovaná v čistých severských mořích u pobřeží Norska a Islandu. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).
 • Pivovarské kvasnice - obsahují vysokou koncentraci všech vitamínů B, které jsou důležité pro metabolický proces v trávicím traktu a v nervovém systému. Pivovarské kvasnice také přispívají ke zlepšení trávení, vstřebávání a vylučování potravy a působí jako prevence nespavosti, depresí, nervozity a pocitů únavy. Díky svému obsahu železa a mědi působí také proti chudokrevnosti a jejím příznakům. Pivovarské kvasnice mají také příznivý vliv na vývoj kůže a kvalitu srsti.

PlaqueOff™ Powder Cat doporučujeme podávat:

 • kočkám, které mají problémy se zubním kamenem,
 • preventivně pro zabránění vzniku zubního plaku a zubního kamene.

Složení:

 • Normální funkce střevního traktu
 • Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí
 • Normální stav pokožky, sliznic a nehtů

Dávkování:

Nasypejte 1/2-1 odměrku 1x denně na granule či na vařenou nebo konzervovanou stravu. Přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Jedno balení vydrží přibližně 4 měsíce. Nedojde-li ke zlepšení během 3–8 týdnů, zvyšte denní dávku.

Balení:

40 g (sypký prášek)

Upozornění:

Veterinární přípravek. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 24 měsíců. Nepodávejte zvířatům, která se léčí na hyperyreózu. Země původu Švédsko.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky pro zvířata.

Informace o značce Proden PlaqueOff

KONTAKT: ProfiSales s.r.o., Petrovice 193, 679 02 Rájec - Jestřebí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Proden PlaqueOff

NAHORU