loading

Osvěžující tělový gel s mikrotřpytkami Magnifying Gel (Glittering Radiance for Face & Body) 125 ml

Značka: Matis Paris | Kód: kMA6062
Matis Paris Osvěžující tělový gel s mikrotřpytkami Magnifying Gel (Glittering Radiance for Face & Body) 125 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Osvěžující tělový gel s mikrotřpytkami je přesně tím, po čem sáhneme, chceme-li si během okamžiku dopřát krásný, jako sluncem vykouzlený tón pokožky. Mikrotřpytky odrážející světlo dokonale rozjasní pokožku a dopřejí jí jemně zlatistý odstín. Celou aplikaci navíc zpříjemňuje jemná, ovocně květinová vůně příznačná pro linii Réponse Soleil.

Aktivní látky:

  • Kyselina hyaluronová  představuje ideální zásobárnu vlhkosti, která se postupně – dle potřeby – uvolňuje a zásobuje svrchní vrstvy epidermu.
  • Hydratační polysacharidy získané pomocí biotechnologických postupů zaručují dvojí hydratační účinek – okamžitý i dlouhodobý.
  • Přírodní bisabolol – výtažek z heřmánku – působí proti podráždění a během okamžiku zklidňuje.
  • Alantoin – zklidňuje, zjemňuje a podporuje buněčnou regeneraci.
  • Třpytivé měděné pigmenty – nová generace pigmentů poskytuje výjimečné rozjasnění spolu s bezkonkurenčním multibarevným efektem.
  • Zlatě zbarvené pigmenty v podobě zlatého pudru. Pomocí nejpokročilejších technologií získaný intenzivně zabarvený pigment perfektně odráží světlo a vytváří tak na pokožce jedinečné vizuální efekty.
  • Součástí přípravku je jemně osvěžující, ovocně květinová vůně s lehce dřevitým podkresem, která pokožku parfémuje tóny citrusů, kokosu, růže, vanilky a meruňky.

Výhody:

  • dermatologicky testováno.

Jak používat:

Chladivý gel aplikujte na obličej a tělo nebo jen na vybrané partie (lícní kosti, ramena, dekolt) jemnými masážními pohyby, aby se mikrotřpytky rovnoměrně dostaly všude, kde je třeba. Opakujte kdykoliv během dne, aby byla vaše pokožka stále krásná, svěží a zářivá.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Matis Paris.

Informace o značce

Od roku 1985, kdy se poprvé objevila na pultech, si kosmetika MATIS PARIS vydobyla přední místo v sektoru luxusních přípravků pro ošetření a péči o pleť nejen v domovské Francii, ale získala si na oblibě a uznání i ve více než 65 zemích celého světa.

Laboratoře MATIS PARIS dnes disponují nejdokonalejší technikou, která umožňuje provádět maximálně přesný a pečlivý několikafázový výzkum, na němž spolupracují přední kapacity z Francouzského národního centra pro vědu a rozvoj. Celý proces výběru čistě přírodních ingrediencí i samotné výroby kosmetiky MATIS PARIS ve vlastní továrně podléhá přísnému lékařskému dozoru a každý výrobek postupně prochází 35 kontrolami, při nichž je pozornost zaměřena na složení, kvalitu a vůni, ale i na dokonalost balení a vzhledu produktu.

Filosofie značky je zdánlivě velice jednoduchá - nabízet takové produkty, které mají nejlepší kvalitu, vyzařují čistou a elegantní krásu, zaujmou svou originalitou a příjemnou vůní, aby si získaly věrnost a oblibu u zákaznic.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU