loading

Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit (Zdenka Blechová)

Značka: Knihy | Kód: z3692
Knihy Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit (Zdenka Blechová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Kniha Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit vám vysvětlí, jak vzniká nemoc, a jak je důležité neplýtvat energií, ale tvořit ji. Pokud se někdo nechce vyléčit, je to jeho lenost. Stačí najít duchovní příčinu nemoci a člověk se zázrakem uzdraví. Nemoc přichází jako moudrý učitel, který nás nutí přehodnotit život a záleží na každém z nás, jak se k problému postavíme. I úraz, havárie není náhoda. Nemoci pocházejí z emocí a emoce pocházejí z mezilidských vztahů, ve kterých hledáme lásku. Stačí najít lásku v sobě a nehledat ji v druhých. Přestanu mít emoce a přestanu být nemocný.  Každá nemoc je vlastně hledání lásky, je to volání o pomoc. Musíme pomoci každé naší buňce, která nám slouží ve dne v noci, a my si ji nevážíme a raději hledáme lásku v něčem nebo v někom jiném. Až si začneme vážit sami sebe, svého zdraví, budeme se řídit svými pocity, budeme věnovat pozornost sobě a ne druhým, a tím můžeme dosáhnout stálého zdraví. Je zapotřebí si vážit svého těla, aby mohlo cítit lásku a pracovat pro nás, neboť ne nadarmo se říká: "Ve zdravém těle zdravý duch."

Zdenka Blechová od roku 1997 přijímá channelingová* sdělení. Je vydavatelkou časopisu Mysteria Tajemna, který začala vydávat v roce 2003. Zabývá se převážně tématikou mezilidských vztahů, prolínáním minulých životů se současností a tématem smrti. Je autorkou mnoha knih, ve kterých o těchto tématech píše. Spolupracuje i s rozhlasem a televizí a přispívá svými články do různých časopisů, zabývajících se alternativní medicínou, esoterikou a zdravým způsobem života.

*Channeling - channeling chápeme nejen jako proces komunikace, ale především jako propojení se s universem a jeho nekonečnými možnostmi a nekonečným obsahem. Je to propojení s vlastním vědomím, přičemž vlastní vědomí je odrazem celého vesmíru, protože v něm pobývá.

Úryvek z úvodu:

Vše je energie a i my jsme jen světelné buňky, které jsou napojeny na světelný zdroj. Každý den z Vesmíru dostáváme energii, kterou máme využít pro svoji tvořivost. Když s energií špatně nakládáme, zbytečně s ní plýtváme na problémy, které neřešíme, živíme energií naše problémy a ony můžou růst a zvětšovat se. My pak mám energie stále méně. Je třeba řešit problémy v zárodku, aby nemohly růst. Když věnujeme energii někomu jinému než sobě, opět o ni přicházíme. Každý jsme tu pro nějakou osobní tvořivost. Máme dán do vínku osobní úkol, to je to, co se máme naučit ve své profesi. Pokud nevěnujeme pozornost své tvořivosti a stále s energií špatně nakládáme, přijde příkaz z Vesmíru, že se nám v určité části těla má energie zablokovat, abychom si mohli vážit své tvořivosti a mohli odvrátit pozornost od nepodstatných jevů.

Počet stran: 160

Rozměry: 145 x 205 mm

Vazba: brožovaná

Jazyk: český

Náš tip:

Další informace o knize Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit naleznete v článku Antibiotika.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


65%
Hodnocení
19.02.2014

Knihu Nemoci pocházejí z emocí jsem měl nejprve půjčenou, po jejím přečtení jsem se rozhodl si pořídit vlastní. Oproti běžným lékařským praktikám, se kterými se normálně běžně setkáváme, nabízí kniha nevšední a zajímavý pohled na možné příčiny nemocí a neméně zajímavý pohled na lidské tělo s vysvětlením různých souvislostí.

27.12.2012

Kniha Nemoci pocházejí z emocí je čtivá. Domnívám se, že z nemocí si musí člověk pomoci hlavně sám. Je to důležité téma současnosti.

10%

25.08.2019
Bohužel kniha není k dispozici, takže nemám co hodnotit
100%

25.08.2019
Oproti běžným lékařským praktikám, se kterými se normálně běžně setkáváme, nabízí kniha nevšední a zajímavý pohled na možné příčiny nemocí a neméně zajímavý pohled na lidské tělo s vysvětlením různých souvislostí.
Pro: Knihu jsem měl nejprve půjčenou, po jejím přečtení jsem se rozhodl si pořídit vlastní.

Proti: nemám

60%

25.08.2019
Domnívám se, že z nemocí si musí člověk pomoci hlavně sám. Je to důležité téma současnosti
Pro: čtivá

Proti: je tam toho mnoho zajímavého, ale rozebráno jen povrchně

Další produkty od značky Knihy

NAHORU