loading

Luxusní parfém Les Eaux Vives 100 ml

Značka: Compagnie de Provence | Kód: kCO42002
Compagnie de Provence Luxusní parfém Les Eaux Vives 100 ml
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Parfém je inspirovaný jedinečnou atmosférou francouzského pobřeží, jejž lemují oslnivé skalnaté zátoky. Svěží, klidná a vyrovnaná vůně s tóny citronu, frapefruitu a bergamotu se mísí se sladkým melounem a chladnými mořskými tóny. V základu se prolínají dřevité tóny a jalovec.

Hlava: citron, bergamot, grapefruit.

Srdce: meloun, mořské tóny.

Základ: jalovec, dřevité tóny, vetiver.

 

Vlastnosti:

  • baleno v krásné dárkové krabičce s moderním designem,
  • nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně.

Jak používat:

Aplikujte podle potřeby.

Produkt je také v sekcích

Antiperspiranty, deodoranty

Informace o značce Compagnie de Provence

Špičková francouzská kosmetika COMPAGNIE DE PROVENCE vznikla roku 1990 pod dohledem Pascala Bourellyho a Phillippa Boigeoleho. Zcela úmyslně se však její zakladatelé inspirovali a odkazují na tradici výroby mýdel z Marseille, jejichž historie sahá až do 17. století. Jedním z prvních výrobků  COMPAGNIE DE PROVENCE byla moderní verze tradičního marseilleského mýdla - tekuté mýdlo "vařené" tradičním způsobem na bázi přírodních olejů.

COMPAGNIE DE PROVENCE je kosmetika s vizí – klade důraz na tradici, avšak v moderní formě, užívá naprosto nezávadné a autentické ingredience z regionu Provence a vše jen podtrhuje originální, ale velmi jednoduché a výstižné balení jednotlivých produktů – minimalismus zdůrazňující originální styl a původ.

Řada Version Originale je založena na tradici a vrací se doslova ke kořenům - mýdlo z Marseille se vaří v kotlících, jak tomu bylo v 17. století. Veškeré produkty jsou zabaleny do elegatních obalů (skleněných nebo plastových) a jsou skutečně nádherným dárkem nejen pro ženy, ale i pro muže.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Compagnie de Provence

NAHORU