loading

Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte 2 ks

Značka: tianDe | Kód: z58334
tianDe Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte 2 ks

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Složení fytonáplasti Yaoshen forte má blahodárný vliv na stav ledvin a vylučovací soustavu. Mužům navíc tyto aktivní složky pomáhají navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly. Složení náplasti Yaoshen forte je pestré a různorodé – 19 aktivních složek, mezi které patří výtažky a oleje, mají cílený účinek. Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

Jak používat:

Před použitím je potřeba pečlivě očistit a odmastit tu část pokožky, kde bude náplast působit. Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin. V akupunktuře se tyto body nazývají šen-šu. Najdete je snadno. Nacházejí se v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva a zprava od páteře. Nejlepší je nanášet Yaoshen forte před spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplast odstranit. Kúra by měla trvat 10 dní.

Mužům se doporučuje dodatečně nanášet další náplast na bod spodní Dantian, který se nachází přibližně čtyři prsty pod pupkem. Ve východní praxi je tento bod považován za stěžejní zdroj energie v lidském těle.

Balení:

2 ks

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU