loading

Jídlonosič 470 ml + 600 ml

Značka: Thermos | Kód: z57613
Thermos Jídlonosič 470 ml + 600 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Jídlonosič s dvěma komorami, madlem, zámkem a skládací vidličkolžící je inovativní nádoba na jídlo pro vícenásobné použití.

Tento jídlonosič má dvě komory: nerezovou vakuově izolovanou komoru o objemu 470 ml a plastovou komoru o objemu 600 ml. Nádoby jsou spojeny pantem. Jedná se o ideální a praktický design pro uchování teplých a studených pokrmů. Nerezová komora je vyrobena z odolné nerezové oceli. Plastová komora je vyrobena z Eastman Tritanu (BPA free). Jídlonosič můžete uchovávat v lednici - obsah nerezové vakuově izolované komory zůstává teplý. Obě komory jsou opatřeny šroubovým uzávěrem a jsou zcela vodotěsné. Proti náhodnému otevření je jídlonosič opatřen zámkem. Jídlonosič je doplněn o skládací lžíci s funkcí vidličky, tzv. vidličkolžíci. Vidličkolžíce padne ve složeném stavu do vybrání v uzávěru. Jídlonosič je lehký, kompaktní a jeho údržba je velmi snadná (lze mýt i v myčce).

Parametry:

 • objem nerezové vakuově izolované komory: 470 ml,
 • objem plastové komory: 600 ml,
 • výška: 200 mm,
 • průměr: 140 mm,
 • průměr hrdla: 80 mm,
 • hmotnost: 580 g,
 • udrží horké: 7 hodin pro tekutinu**,
 • udrží studené: 22 hodin pro tekutinu**.

**Měření izolačního výkonu je prováděno s čistou vodou. Doba, po kterou vydrží obsah termosky teplý/studený, závisí na tepelné kapacitě daného jídla. Lze říci, že čím více vody daný pokrm obsahuje, tím je vyšší jeho tepelná kapacita a tím déle vydrží v termosce teplý/studený. Např. polévka vydrží déle teplá/studená než rýže. Dobu, po kterou zůstane pokrm v termosce teplý/studený, lze prodloužit předehřátím/ochlazením vnitřních stěn termosky horkou/studenou vodou.

Balení:

jídlonosič 470 ml + 600 ml

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další dózy.

Informace o značce Thermos

Značka Thermos byla založena v roce 1904 v Německu. Původ jména společnosti najdeme v řeckém jazyce, ve kterém jeden z významů slova "therme" znamená "horký". Jméno společnosti se tak stalo základem pro běžné pojmenování izolačních láhví - termosky. Značka se následně rozšířila do Anglie, USA a Kanady. Termosky získaly ocenění nejen na několika světových expozicích, ale získaly také erb anglické královské rodiny.

KONTAKT: Nisen s.r.o., U Hřebčince 2536, 397 01 Písek.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU