loading

Indonal Partner 90 kapslí

Značka: Synergia | Kód: z2385 | Doplněk stravy
Synergia Indonal Partner 90 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Indonal Partner je jedinečnou kombinací látek indol-3-karbinolu a resveratrolu, které podporují normální činnost pohlavních orgánů.

Indol-3-karbinol je látka, která se získává šetrnou extrakcí z kapustovitých rostlin. Resveratrol je flavonoid s vysokým obsahem mastných kyselin a fytosterolu.

Složení v 1 kapsli:

150 mg  Indol-3-karbinol
100 mg  Resveratrol (20 %)

Přídatné látky:

20 mg kukuřičný škrob, želatina

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně po jídle po dobu 3 měsíců.

Balení:

90 kapslí - dávka na 1,5-3 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Výrobek není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučená denní dávka nesmí být překročena. Doplňky stravy se nesmí užívat jako náhražka pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro osoby s přecitlivělostí na jakoukoliv složku přípravku a pro osoby, které užívají léky na snížení sekrece žaludečních šťáv. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Pach produktu je charakteristický pro kapustovité rostliny a neznamená zhoršenou kvalitu produktu. Uchovávejte na suchu při teplotě 10-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Země původu Slovensko.

Produkt je také v sekcích

Co nám legislativa neumožňuje zařadit

Informace o značce Synergia

SYNERGIA Pharmaceuticals, s. r. o., založená v roce 2004 je výrobcem a distributorem výživových doplňků na přírodní bázi, zaměřených na onkologická onemocnění ženských a mužských pohlavních orgánů. Své portfolio má rozšířené o unikátní kosmetický přípravek k odstranění vrásek a otoků v oblasti očí. Společnost razí filozofii přírodních léčiv a doplňků a přispívá z každého svého výživového doplňku Lize proti rakovině v SR i ČR. Každý její další produkt bude designován v duchu přírody a unikátního složení, jelikož neustále hledá nové, účinné látky, které příznivě působí při různých onemocněních.

KONTAKT: Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., Varšavská 715/36, 120 00 Praha 2 - Vinohrady.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
11.01.2018

V červnu 2016 mi byl při preventivní prohlídce zjištěn špatný nález na čípku a i výsledky z cytologie nebyly vůbec pozitivní. Čekala jsem tři měsíce, jestli se s tím tělo nepopere nějak samo, ale v září byl nález ještě mnohem horší. Můj gynekolog mluvil jen o konizaci a léčbě, ale zmínil se i o Indonalu. Hned jsem se podívala na internet a bylo rozhodnuto. Tři měsíce jsem užívala Indonal Partner, poté následovala další prohlídka, kdy se můj stav nezlepšil, ale naštěstí ani nezhoršil. Další tři měsíce jsem měla mít pauzu a Indonal neužívat, dost jsem se bála, že se to opět zhorší, ale v březnu byly výsledky o něco lepší. Od března jsem Indonal zase užívala a v červnu na prohlídce tomu doktor nemohl uvěřit. Čípek naprosto v pořádku a i výsledky z cytologie v pořádku. Můj gynekolog i cytolog tomu nemohli vůbec uvěřit. Až pak mi můj gynekolog přiznal, že mělo mě strach, že s takto špatnými výsledky vůbec nevěřil, že by mi Indonal mohl pomoct. Od října jsem zase Indonal začala brát a v prosinci mě čekala od doktora velká pochvala. Nikde vůbec nic špatného, výsledky v pořádku. Shodou okolností měla špatné výsledky i moje sestra, hned začala Indonal užívat a za tři měsíce byla v naprostém pořádku.

10.01.2018

S produktem Indonal Partner jsem velice spokojená. Zakoupila jsem si ho kvůli bolestivým cystám, které se mi udělaly v prsu, bolesti byly dost velké, buzení v noci při otočení na daný bok, nesnesla jsem žádné podprsenky. Po asi 3 týdnech užívání tohoto produktu bolesti zcela vymizely, cysty se zřejmě neztratily, ale bolesti jsou pryč.

24.11.2017

S Indonalem jsem spokojena. Zmizely bolesti spojené s cystami, které se také zmenšily. Budu pokračovat v užívání.

10.07.2017

Již půl roku bojuji s gynekologickými záněty. Vzhledem k tomu, že jsem velmi pracovně vytížena, byla jsem vždy vyřazena z činnosti a musela jsem k lékaři. Zde už jsem si připadala jako simulant, asi jsem pro ně byla, i když ve stěrech se vždy objevily bakterie, protože mi nakonec předepsali prášek na nervy a Dithiaden. Po nasazení Indolanu (již první den) jsem cítila změnu. Byla jsem se svěžejší, obtíže ustoupily a světe div se, bolesti zad, kterými trpím již 30 let, se mi také zlepšily. Zatím jsem velmi s Indonalem spokojena. Uvidíme dál. Každé zlepšení je výhra.

24.11.2014

S výrobky Indonal Partner for Woman a Kurkumin komplex jsem velice spokojena. Já užívám Indonal již 8 let na doporučení gynekologa a Kurkumin jsem objednala, když mi od vás přišla nabídka a jsem také velice spokojena. Vřele doporučuji ženám v přechodu, určitě je to lepší než hormonální léčba, která má na organismus negativní účinky.

NAHORU