loading

Indikátorové pH papírky (5,4-7,0) 200 ks

Značka: Fisher Scientific | Kód: z3678
Fisher Scientific Indikátorové pH papírky (5,4-7,0) 200 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Skladem také na prodejně v Praze
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Indikátorové pH papírky s rozsahem měření pH 5,4 - 7,0 jsou vhodné pro orientační měření pH, např. při zjišťování kyselosti organismu a následné úpravě stravovacího režimu.

Acidobazická rovnováha je rovnováha kyselin a zásad uvnitř organismu, tj. stálý poměr mezi jejich tvorbou a odbouráváním, respektive vylučováním. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti (pH < 7) či zásaditosti (pH > 7) organismu, pH 7 je neutrální.

Pokud na základě měření zjistíte, že je váš organismus překyselený, doporučujeme vyzkoušet produkty, které pomáhají snížit překyselení organismu.

Jak používat:

 • K vyšetření použijte čerstvou moč odebranou do čisté nádoby bez stop mycích prostředků a dezinfekcí.
 • Vyjměte z krabičky jeden proužek a krabičku uzavřete.
 • Indikátorový pH papírek namočte na 1-2 vteřiny do nádobky s močí a pak jej vytáhněte.
 • Po jedné minutě působení vyhodnoťte zbarvení papírku vizuálním srovnáním s přiloženou barevnou stupnicí.

Balení:

200 ks

Upozornění:

Nejedná se o přesný způsob stanovení pH, ale pouze o orientační. Vliv léčiv nebo jejich metabolitů na jednotlivé testy není dosud v plné míře objasněn. Ve sporných případech doporučujeme opakovat vyšetření moče po vysazení medikamentu. Citlivost testů je ovlivněna variabilitou složení moče. Výsledky měření jsou pouze orientační. Při pH, které je nižší než udává rozsah papírků, se papírek nemusí zbarvit. Není to závada papírku, ale jeho vlastnost. Pokud je naopak pH vyšší, než udává rozsah, zbarví se papírek barvou pro maximální hodnotu. Skutečné pH může být i vyšší. Balení je pouze ilustrativní, může se lišit.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na překyselení organismu.

Pokud chcete zjistit víc informací o překyselení organismu, doporučujeme si přečíst články o překyselení organismu a knihu Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Prof.).

Informace o značce Fisher Scientific

KONTAKT: Fisher Scientific, spol. s r.o., Kosmonautů 324, 530 09  Pardubice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


87%
Hodnocení
100%

06.12.2019
tento způsob měření pH moči je relativně přesný
10%

06.12.2019
Po inovaci je to nepoužitelný produkt. Jednotlivé stupně barev jsou od sebe prakticky neodlišitelné, protože to je jen nepatrně jiný odstín a srovnávací tabulka zabírá plochu 4,2 x 2 cm pro 10 barev, jednotlivé políčko s barvou má 0,7 x 0,5 cm - co z toho kdo pozná, to netuším! Takže tyto proužky vám tak maximálně napoví, zda máte kyselost 5,4 nebo 7,0 - víc z toho rozhodně nepoznáte! Doporučuji koupit si proužky od jiného výrobce, tady zaplatíte pouze hodně peněz na něco, co nejde využít! Dříve jsem proužky běžně používala, ale tato inovace je naprosto zlikvidovala. Výrobci patrně o zákazníka nejde!
100%

06.12.2019
Zakoupené zboží plní svůj účel.
Borůvka
50%

06.12.2019
Pro rychlou orientaci určitě mohu doporučit, jen asi záleží, z které šarže dostanete proužky - proužky v některé krabičce jsou asi napuštěny méně intenzivně, což trochu znesnadňuje určování. Jinak je to výborný pomocník na "hlídání" překyselení organizmu, používám už několik let a od hodnoty 5,4 jsem se postupně dopracovala úpravou stravy až k hodnotám blízkým 7.
Pro: rychlé zjištění pH snadné používání není třeba laboratorních testů a přesto člověk ví, jak na tom je výhodná cena

Proti: oproti minulé dodávce proužky ukazují slabší zabarvení, takže někdy je určení barvy dost těžké

Anna Hessová
100%

06.12.2019
nic důležité
Pro: vše

Proti: nic

NAHORU