loading

Hydratační samoopalovací mléko ve spreji (Self Tanning Spray) 150 ml

Značka: Biosolis | Kód: kBIS013
Biosolis Hydratační samoopalovací mléko ve spreji (Self Tanning Spray) 150 ml
Bio
× Produkt splňuje platné legislativní podmínky pro označení BIO.

Všechny BIO produkty

BIO certifikát

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Samoopalovací mléko poskytuje pokožce přirozeně vypadající opálení bez slunečního záření. Díky obsahu aloe vera pokožku účinně hydratuje. Samoopalovací mléko nechrání pokožku před spálením. Jedná se o přírodní organickou kosmetiku certifikovanou autoritou ECOCERT Greenlife podle standardů ECOCERT. 99 % všech složek je přírodního původu, 83,3 % všech složek pochází z ekologického zemědělství.

Vlastnosti:

  • dodává pokožce přirozeně bronzový odstín,
  • hydratuje,
  • regeneruje,
  • zpevňuje pokožku,
  • zanechává ji vláčnou,
  • vhodné pro obličej i tělo.

Jak používat:

Aplikujte rovnoměrně na obličej a tělo. Po aplikaci si pečlivě umyjte ruce. Tři hodiny po aplikaci se nekoupejte. Pro udržení intenzity opálení aplikujte na pokožku každé 3 nebo 4 dny.

Složení:

Produkt obsahuje: *gel z Aloe barbadensis, dihydroxyaceton, erytrulóza, *avokádový olej, voda, *extrakt z kořene ploštičníku hroznatého, 1-3 propandiol, bambucké máslo, cetearylalkohol a cetearyl glukosidu, arachidylalkohol a behenylalkohol a arachidylalkohol glukosid, polyglyceryl-2 diisostearát, *extrakt z mrkve/*slunečnicový olej, včelí vosk, glycerol undecylenát, akáciová guma, xanthanová guma, sorban draselný, benzoát sodný, vonná složka.

*Suroviny z ekologického zemědělství

Produkt je také v sekcích

Samoopalovací přípravky

Informace o značce Biosolis

Biosolis je kompletní řada Bio-certifikovaných produktů sluneční péče na čistě minerální bázi.

Nabízí efektivní ochranu před sluncem a je zároveň v souladu s přírodou i naším zdravím. Používají minerální filtry (oxid titaničitý a oxid zinečnatý), které zůstávají na povrchu pokožky a jednoduše odrážejí UV (A+B) paprsky stejně jako zrcadlo. Riziko vyvolání alergií je nulové. Minerální filtry působí okamžitě po nanesení a jejich činnost je neustálá. Je vhodná pro dospělé i děti a pro všechny typy pleti. Poskytuje moře ochrany i na horách.

Všechny produkty jsou testovány na SPF a UVA ochranu nezávislými laboratořemi držících se evropskými standardy sluneční ochrany.

Jsou certifikovány jako „Přírodní a Zelená kosmetika“ společností Ecocert Greenlife

 

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Biosolis

NAHORU