loading

Hydratační pleťová maska s kyselinou hyaluronovou, peptidy a elastinem (HydraMax - Facial Mask) 5 ks

Značka: Priody | Kód: kPRI019
Priody Hydratační pleťová maska s kyselinou hyaluronovou, peptidy a elastinem (HydraMax - Facial Mask) 5 ks

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Hydratační pleťová maska z netkané textilie ​​s kyselinou hyaluronovou, peptidy a elastinem dodává do pokožky hydrataci a přirozenou vlhkost, zvyšuje její pružnost, rozjasňuje a viditelně omlazuje pokožku. Je vhodná pro věkovou kategorii od 20 let.

Vlastnosti:

  • obsahuje kyselinu hyaluronovou, elastin, Peptid GHK-CU, matrixyl, kolagen, výtažek z mořských řas a vitamíny E, C, B, E,
  • maximální hydratace pleti,
  • podporuje tvorbu kolagenu a elastinu,
  • dodává pleti živiny,
  • rozjasňuje, viditelně omlazuje pokožku a zvyšuje její pružnost,
  • regeneruje, zklidňuje a zároveň zjemňuje pokožku,
  • bez parfémů, parabenů, SLS a petrochemických derivátů.

Jak používat:

Vyjměte masku ze sáčku, odstraňte obě vnější vrstvy fólie a umístěte masku na důkladně vyčištěný obličej tak, aby seděly otvory na oči a ústa. Nechte působit 15 - 20 minut. Po odstranění masky jemně vmasírujte zbylé sérum do pleti. Používejte 2-3 krát týdně. Jednu masku můžete použít 2-3 krát. Po použití masku jednoduše uložte zpět do sáčku a uchovejte v lednici do dalšího použití.

Náš tip:

Pro dokonalou péči doporučujeme kombinovat s pleťovými séry a krémy od značky Priody.

Produkt je také v sekcích

Péče a výživa

Informace o značce Priody

Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází! V produktech nenajdete pouze kyselinu hyaluronovou a kolagen, ale snoubí se v nich vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky nimž je možné dosáhnout maximálního účinku daného výrobku. Výtažky a extrakty z bylin pochází z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.

Pro každou ženu i muže jsou tak připraveny výrobky, s kterými získají nejen svěží a mladistvý vzhled, ale také pocit výjimečnosti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Priody

NAHORU