loading

Hydratační mycí balzám na vlasy 100 ml

Značka: Holistic | Kód: kHOL002
Holistic Hydratační mycí balzám na vlasy 100 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Kosmetika Holistic se zakládá na prastaré vědní disciplíně holistice, která tvrdí, že pro správné fungování celku je potřeba harmonizovat všechny aspekty lidské bytosti - tedy tělo, mysl i duši zároveň. Kosmetika Holistic je při skladování chráněna energií drahých kamenů a je uložena ve speciálních boxech z nezávadných materiálů. Kosmetiku pro vás připravují jen zaměstnanci, kteří jsou poučeni o jemnosti a citlivosti produktů.

Hydratační mycí balzám na vlasy je extrémně jemným a opravdu šetrným balzámem, proto je vhodný pro všechny typy vlasů, pro dospělé i pro děti od 5 let. Doporučujeme jej také k použití na citlivou a poškozenou vlasovou pokožku. Jak již sám název napovídá, zabraňuje vysoušení vlasové pokožky. Kromě vysokého stupně hydratace má také velmi výrazné ochranné účinky, proto jej můžete používat také pro mytí barvených, odbarvovaných a vlasů po trvalé. Častým barvením ztrácí vlasy pružnost a hydrataci, které jim tento balzám navrací.

Dalším efektem používání tohoto balzámu je zastavení tvorby lupů, které jsou vedlejším produktem suché vlasové pokožky. Při velkém výskytu lupů a vysušení pokožky trvá obnova zhruba 28 dní, proto je třeba balzám používat dlouhodobě. Balzám neutralizuje volné radikály a zpomaluje stárnutí vlasové pokožky.

Stejně jako většina kosmetiky Holistic i hydratační mycí balzám vám poskytuje vícerozměrnou péči, než na jakou jste zvyklé u běžné kosmetiky. Obsahuje esenci ametystu, ta napomáhá inspiraci a přináší světlo do oblasti temene hlavy. Přispívá tak k vašemu vnitřnímu klidu, který se odrazí na kvalitě vašich vlasů a vlasové pokožky.

Jak používat:

Malé množství balzámu vetřete do mokrých vlasů a krouživými pohyby jemně a důkladně masírujte vlasovou pokožku. Během masáže je důležité, abyste cítili, jak se vlasová pokožka uvolňuje a pohybuje, tím se dokážete lépe uvolnit a odpočinout si. Po vmasírování zopakujte ještě 1x a nakonec opláchněte mírně teplou vodou. Vždy před použitím balzám mírně protřepejte, aby se všechny složky spojily.

Náš tip:

Do poslední vody na opláchnutí vlasů a vlasové pokožky si dopřejte několik kapek citronové šťávy nebo přecezený odvar z kopřivových listů. Vlasy nikdy neoplachujte velmi teplou nebo dokonce horkou vodou, přispívá to k větší tvorbě mazu vlasové pokožky a zároveň poškozujete vlasové folikuly.

Složení:

Více než polovina složek balzámu pochází z olivovníku. Olivový olej je zpracováván patentovanou, unikátní technologii. Balzám obsahuje upravený olivový olej, silici levandule mailette BIO, mořskou sůl, mandarinkovou silic, grapefruitovou silici, extrakt z listů olivovníku a citronovou silici.

Energeticky upravená voda, Upravený olivový olej, Upravený olivový olej gentle, Vodný extrakt z kukuřice a cukrové třtiny, Mořská sůl, Mandarinková silice, Extrakt z listů olivovníku, Grapefruitová silice, Vodný extrakt z květů Lonicery (Caprifolium, Japonica), Citronová silice, Extrakt z grapefruitového jádra, Silice levandule mailette BIO,

Informace o značce Holistic

Kosmetika Holistic - Ve jménu těla, mysli i duše

Kosmetika Holistic je první kosmetikou svého druhu na trhu. Vychází z učení prastaré vědní disciplíny holistiky, která tvrdí, že pro správné fungování celku je potřeba harmonizovat všechny aspekty lidské bytosti - tedy tělo, mysl i duši. Výsledným spojením těchto zásad a nejčistších surovin je unikátní kosmetika Holistic, která se vyrábí v malé manufaktuře v srdci Českého Švýcarska. V tomto regionu se také pěstuje většina použitých bylin. Bio oleje, které jsou u nás nedostupné, se nakupují z nejčistších zdrojů v Evropě. Kosmetiky Holistic se vyrábí zásadně malá množství podle prastarých a tajných receptur. Nepoužívají se chemické látky, vše je čistě přírodní.

Kosmetika s duší: Holistic

Do kosmetiky se přidávají nejdůležitější ingredience, jakými jsou láska a pozitivní energie. Pomáhá v tom nejenom jednotná filozofie všech zaměstnanců ve výrobě, ale také pí-technologie a síla drahých kamenů. Při skladování v prostorách společnosti Vivantis jsou výrobky Holistic uchovávány zvlášť od ostatního zboží ve speciálních boxech, kde je kosmetika Holistic energeticky chráněna energií drahých kamenů. Kosmetiku pro vás do balíčku připravují zaměstnanci, kteří jsou poučeni o jemnosti a citlivosti produktů a jsou to nekuřáci. Balíčky s kosmetikou Holistic přepravujeme pouze v obalech z přírodních zdrojů a na cestě jsou energeticky chráněny, aby nedošlo k jejich "znehodnocení" transportem.

Vyzkoušejte produkty Holistic a pokuste se o návrat ke kořenům vlastního bytí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Holistic

NAHORU