loading

Hřejivé náplasti proti menstruační bolesti WUNDmed 3 ks - SLEVA - KRÁTKÁ EXPIRACE

Značka: Eva Cosmetics | Kód: zSLEVA1188
Eva Cosmetics Hřejivé náplasti proti menstruační bolesti WUNDmed 3 ks - SLEVA - KRÁTKÁ EXPIRACE

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Menstruace.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Hřejivé náplasti WUNDmed jsou vhodné při menstruační bolesti a křečích, při bolesti podbřišku.

WUNDmed hřejivé náplasti přinášejí úlevu při menstruačních bolestech a bolestech podbřišku. Náplasti se po otevření aktivují vzduchem automaticky, příjemně uvolňující teplotu dosáhnou během 10 minut a tuto teplotu vyvíjejí nepřetržitě po dobu 8 hodin.

Hřejivé náplasti proti menstruační bolesti WUNDmed jsou bezpečnou alternativou známých léčiv na menstruační křeče a bolesti. Účinek hřejivých náplastí je rychlejší a delší.

Jak používat:

Náplast přilepte na "podbříško". Náplast lze operativně použít i při bolestech zad, např. v kříži, nebo na jiná místa.

Balení:

1 ks nebo 3 ks

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte na bezpečném místě před dětmi. Skladujte v chladu a suchu. Při silném pocitu nebo nadměrném zčervenání pokožky hřejivou náplast odstraňte. Hřejivé náplasti nejsou léčivými přípravky, proto nejsou náhradou za léčiva předepsané lékařem. Hřejivé náplasti se nedoporučují v těchto případech - na podrážděnou, odřenou nebo spálenou pokožku, pro těhotné ženy jsou náplasti zakázané, po gynekologických operacích používejte hřejivé náplasti až po úplném uzdravení, při cukrovce, problémech s krevním tlakem, při srdečních a kardiovaskulárních onemocněních použití hřejivých náplastí WUNDmed konzultujte se svým lékařem.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na menstruaci.

Informace o značce Eva Cosmetics

EVA Cosmetics Laboratories je farmaceutická společnost s více než 80 letými zkušenostmi. Je největší kosmetický a farmaceutický výrobce v Egyptě. Na českém trhu jsou výrobky EVA již od roku 1997 a pro své léčebné a účinné vlastnosti se stávají stále více oblíbené mezi spotřebiteli. Výrobky EVA procházejí přísnou a pravidelnou kontrolou kvality a jsou dermatologicky testovány a scháleny pro prodej v ČR a SR. K jejich výrobě jsou používany výtažky z meswaku, mentolu, hřebíčku, přirodní silice, pravý med, olivový olej, výtažky z okurky a mnohé další osvědčené přírodní zdroje. Nejsou testovány na zvířatech.

KONTAKT: CYNDICATE s.r.o., Pod lysinami 466/9, 147 00 Praha - Hodkovičky.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Eva Cosmetics

NAHORU