loading

Hřejivá gelová náplast Refenda 30 kusů

Značka: HOT REFENDA | Kód: z58591
HOT REFENDA Hřejivá gelová náplast Refenda 30 kusů
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Japonská hřejivá gelová náplast je určená při potížích v oblasti krční a bederní páteře, při namožení a únavě svalů. vysoká přilnavost náplasti zaručuje efektivnost přichycení na kůži. paprikový extrakt zaručuje hřejivost náplasti. Náplast je jemná k pokožce. Pružnost je zaručena ve vertikálním i horizontálním směru. Náplast díky svému povrchu nezašpiní žádné oblečení.

Složení na 100 g:

Metylsalicylát - látka příbuzná aspirinu, která má mnohostranné účinky vedoucí k tišení zánětů a ke zmírnění bolesti svalů a kloubů. Nesteroidní protizánětlivé činidlo.
Kafr - má antibakteriální účinky. Vhodný po námaze a při únavě.
Tokoferol - vitamín E, antioxidant, který podporuje hojení.
Extrakt z papriky - protepluje a prokrvuje pokožku.

Přídatné látky:

Hydrát dinatrium edetátu, hořčik hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Jak používat:

Po rozstřihnutí ochranné obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou folii z náplasti a aplikujte na požadované místo, pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží, nebo páskou. Poté ochrannou obálku pečlivě zavřete uzávěrem. Náplast může být aplikována pouze na suchou a čistou pokožku, minimálně hodinu před použitím sprchy a minimálně 30 minut před použitím sprchy. Aplikujte maximálně 2x denně.

Balení:

30 kusů

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí. Vždy používejte v souladu s těmito instrukcemi. Nepřikládejte žádné teplé předměty na místo, kde jste náplast aplikovali.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další náplasti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky HOT REFENDA

NAHORU