loading

Hřejivá gelová náplast Refenda 30 kusů

Značka: HOT REFENDA | Kód: z58591
HOT REFENDA Hřejivá gelová náplast Refenda 30 kusů

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Japonská hřejivá gelová náplast je určená při potížích v oblasti krční a bederní páteře, při namožení a únavě svalů. vysoká přilnavost náplasti zaručuje efektivnost přichycení na kůži. paprikový extrakt zaručuje hřejivost náplasti. Náplast je jemná k pokožce. Pružnost je zaručena ve vertikálním i horizontálním směru. Náplast díky svému povrchu nezašpiní žádné oblečení.

Složení na 100 g:

Metylsalicylát - látka příbuzná aspirinu, která má mnohostranné účinky vedoucí k tišení zánětů a ke zmírnění bolesti svalů a kloubů. Nesteroidní protizánětlivé činidlo.
Kafr - má antibakteriální účinky. Vhodný po námaze a při únavě.
Tokoferol - vitamín E, antioxidant, který podporuje hojení.
Extrakt z papriky - protepluje a prokrvuje pokožku.

Přídatné látky:

Hydrát dinatrium edetátu, hořčik hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Jak používat:

Po rozstřihnutí ochranné obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou folii z náplasti a aplikujte na požadované místo, pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží, nebo páskou. Poté ochrannou obálku pečlivě zavřete uzávěrem. Náplast může být aplikována pouze na suchou a čistou pokožku, minimálně hodinu před použitím sprchy a minimálně 30 minut před použitím sprchy. Aplikujte maximálně 2x denně.

Balení:

30 kusů

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí. Vždy používejte v souladu s těmito instrukcemi. Nepřikládejte žádné teplé předměty na místo, kde jste náplast aplikovali.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další náplasti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU