loading

GrepoSept forte 800 kapky 25 ml - SLEVA - bez krabičky

Značka: RTJ group | Kód: zSLEVA0788
RTJ group GrepoSept forte 800 kapky 25 ml - SLEVA - bez krabičky
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Imunita.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Přípravek GrepoSept forte 800 je tvořen výtažkem z jadérek grapefruitu, který obsahuje vysoké množství bioflavonoidů (800 mg), glykosidy a proteiny pro přirozenou obranyschopnost organismu.

GrepoSept forte 800 vyvíjí svoji antimikrobiální činnost v membránách mikroorganismů a tím způsobuje jejich porušení. GrepoSept forte 800 je přípravek, který přirozeně zvyšuje vitalitu, zlepšuje chuť k jídlu a podporuje mikrobiologickou rovnováhu těla.

GrepoSept forte 800 obsahuje 21 ml (u obsahu 25 ml)/42 ml (u obsahu 50 ml) extraktu z grapefruitových jadérek.

Přídatné látky:

rostlinný glycerol (zahušťovadlo), purifikovaná voda, kyselina askorbová

Dávkování:

Dospělí užívají 15 kapek 3x denně. Řeďte vodou nebo šťávou kvůli hořké chuti.

Balení:

25 ml nebo 50 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě vniknutí do očí důkladně vypláchněte vodou. Neobsahuje lepek a laktózu. Není na lihové bázi.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s grapefruitem a další produkty na imunitní systém.

Informace o značce RTJ group

Česká společnost RTJ GROUP je na kosmetickém poli známá především výrobou přípravků z grepových jadérek, která jsou nejsilnějším doposud objeveným přírodním antiseptikem a mají prokazatelně široké spektrum účinnosti. Existuje celá řada příznaků, při jejichž léčbě lze využít extrakt z grapefruitových jadérek zevně. V případě onemocnění pokožky a sliznic způsobených bakteriemi, viry, plísněmi nebo parazity můžeme extrakt užít k usmrcení původců nemocí a učinit tak první krok na cestě k uzdravení. Tělo, osvobozené od nežádoucích mikroorganizmů, se nyní může bez problémů podrobit léčebnému procesu. RTJ GROUP má k dispozici rozsáhlé zkušenosti se zevním užitím extraktu z grapefruitových jadérek. Lékaři a léčitelé, kteří se zabývají přírodním léčitelstvím a ordinují extrakt svým pacientům, informují o mimořádně dobrých výsledcích léčby.

KONTAKT: OVONEX s.r.o., U Nádraží 1202/2, 736 01 Šumbark.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
23.11.2017

Greposept využívám témeř na vše. Včas podchytí nemoci a je na přírodní bázi. Jako prevenci užívá i batole. Za mě naprosto skvělá věc

07.11.2016

Greposept Forte jsem používala na plíseň na růžích, coz se osvedcilo jako velmi dobré.

27.09.2016

Výrobek GrepoSept forte mi byl doporučen a funguje, skutečně chřipka odezněla mnohem dříve. PM Chlamydil byl zakoupen jako prevence a také jsem spokojena.

27.08.2014

S kapkami Greposept Forte jsem měla zkušenosti již z minulosti, ale chtěla jsem GrepoSept s dávkovačem (modrá lahvička). Nikde jsem ho nesehnala, tak jsem zkusila tyto - mají horší dávkování, vůbec to nekape, ale to samozřejmě nemá vliv na obsah, který je bezvadný. V našem případě kapky velice pomohly na kašel. Syn měl neustále kašel, doktorka nám sdělila, že je to astma, naštěstí jsme zatím odmítli alergologii. Od té doby, co začal užívat tyto kapičky, kašel zmizel – je to již rok. Kapičky mu dávám v menším množství, než je uváděno na obalu.

19.06.2013

Greposept a Probiosan slouží dobře, jsem s těmito produkty spokojen.

NAHORU