loading

Grepofit 135 kapslí - SLEVA - poškozený obal

Značka: Energy | Kód: zSLEVA0677
Energy Grepofit 135 kapslí - SLEVA - poškozený obal

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Kvasinky.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Grepofit je unikátní preparát, který pozitivně působí na normální funkci horních cest dýchacích. Grepofit nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru.

Složení v 1 kapsli:

  • Normální funkce horních cest dýchacích
  • Normální funkce dolních močových cest
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Tonus/Vitalita
  • Normální funkce střevního traktu
  • Osvěžení těla
  • Vylučování vody z organizmu
  • Normální činnost cévní soustavy
  • Těžké nohy
  • Normální funkce dýchacího systému

Přídatné látky:

sójový olej (plnivo), želatina (materiál kapsle), glycerin, voda, včelí vosk (plnivo), glycerol, monostearát (plnivo)

Dávkování:

Užívejte 2-2-1 kapsle denně. V akutních případech užívejte každou hodinu (maximálně 9 kapslí denně). Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení:

135 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Během užívání přípravku se doporučuje zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. ukládejte mimo odsah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také:

Další informace o produktu Grepofit naleznete v článku Přibalte do kufru Grepofit spray!

Informace o značce Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

KONTAKT: ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha - Troja.

 

Prohlédněte si certifikát značky Energy.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
03.08.2017

Grepofit užívám už řadu let při chřipkách a nachlazeních. Pomáhá spolehlivě a rychle při nasazení plné denní dávky. Nepoužívám chemické léky a s Grepofitem jsem absolutně spokojen. Vyzkoušel jsem i Skeletin při růstových problémech s klouby u obřího plemene svého psa a účinky jsou velmi uspokojivé.

19.06.2017

Trpím chronickým zánětem průdušek a nosohltanu, proto jsem zkusila Grepofit. Po jeho vyzkoušení je to z mého pohledu bezvadný preparát, který mi ulevil, a tak jsem si zrovna dneska objednala další tři balení.

12.10.2016

Grepofit jsem brala jako prevenci nemoci, doplněk léčby a na posílení imunity po opakovaných virózách. Osvědčil se, ale nemohu jednoznačně říct, v čem byl jeho hlavní účinek. Myslím si, že j třeba pro větší efekt užívat přípravek dlouhodobě. Ale je pravda, že krátkodobé zlepšení stavu nastalo už po prvních 3 dnech užívání.

02.09.2016

S produktem Grepofit jsem určitě spokojená. Zdá se, že na imunitu působí tyto produkty dobře.

24.05.2016

Grepofit kapsle používám již několik let. Při začínajícím nachlazení, chřipce a podobně mi vždy pomohly, proto je mám pořád doma v zásobě.

NAHORU