loading

Greenways - Mladý ječmen 250 g

Značka: Symbinatur | Kód: z449
Symbinatur Greenways - Mladý ječmen 250 g
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Protože respektujeme obchodní filozofii firmy Green Ways, která si nepřeje s produkty obchodovat na internetu, lze si produkty objednat pouze e-mailem na info@prozdravi.cz.

Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Představte si rostlinku mladého ječmene, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste směrem vzhůru ke slunci. V tomto období přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti.

Mladý ječmen obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, ale o polovinu méně fosforu - prvku, který přebývá ve většině poživatin. Obsahuje také významné množství manganu a zinku. Mladý ječmen obnovuje acido-alkalickou rovnováhu. Je 2x účinnější než špenát, nejucelenější zásadotvorná strava. Mladý ječmen obsahuje vitamíny, které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů. Mladý ječmen má vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B (B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu, příbuzného vitamínu B).

Kdy Mladý ječmen pomáhá:

 • při artritidě, astmatu, kožních problémech, oběhových potížích a srdečních chorob,
 • zpomaluje buněčné stárnutí,
 • snižuje hladinu cholesterolu,
 • potlačuje růst rakovinných buněk,
 • je součástí pomoci v boji s nadváhou,
 • pozitivně působí při zácpě,
 • má příznivý vliv na impotenci,
 • při chudokrevnosti,
 • normalizuje hladinu cukrů v krvi,
 • je vhodný u přecitlivělých osob s Crohnovou chorobou.

Složení:

100% extrakt z listů mladého ječmene
 • Celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje

Dávkování:

Dospělí 1 čajovou lžičku 2x denně na lačno. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně. Dávku smíchejte se 150 ml neperlivé vody a vypijte. Lžičkou rozmíchaný prášek je hořký, proto je potřebné, aby se tento prášek zpracoval šejkrováním. Pokud prášek rozpustíte ve vodě o teplotě vyšší než 48 °C, důležité enzymy, vitamíny a chlorofyl se zničí. Proto prášek rozpouštějte ve studené nebo vlažné vodě. Nápoj je také chutný s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.

Balení:

220 g - 220 dávek (1 lžička = 1 gram)

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Udržujte v suchu, chladnu a temnu. Při dávkování používejte suchou lžičku a víčko ihned těsně uzavřete. Výrobek není určen dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Další sdělení:

V naší nabídce najdete také Greenways - Chlorella Pyrenoidosa sladkovodní řasa - trojbalení 3x100 g (1200 tbl.).

Informace o značce Symbinatur

KONTAKT: SYMBINATUR s.r.o., Hevlín 483, 671 69  Hevlín.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU