loading

FeverMates nalepovací teploměr

Značka: FeverMates | Kód: z60763
FeverMates FeverMates nalepovací teploměr
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Nalepovací teploměr po děti vám umožní vizuálně monitorovat teplotu dítěte po celých 48 hodin. Teplotu dítěte tak můžete mít pod kontrolou a bez zbytečného stresu.

Teploměry obsahují bezpečnou formu lepidla chirurgické kvality, která nepoškozuje ani nedráždí pokožku vašeho dítěte. Toto lepidlo se běžně používá v nemocnicích či v jiných zdravotnických zařízeních. Teplota je lehko čitelná za pomoci jasných čísel, které přesně ukazují naměřenou teplotu. 

Teploměr ukazuje vnitřní tělesnou teplotu měřením teploty s přírůstkem po 1 °C. Je ideální pro sledování vývoje teploty, protože čelo rychle reaguje na změny vnitřní tělesné teploty. Teploměr FeverMates má přesnost ± 0,5 °C a využívá technologii chráněných tekutých krystalů.

Jak používat:

Teploměr se aplikuje na čelo dítěte, na lopatky, pod rameno nebo na hrudník.

Balení:

8 nálepkových teploměrů.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další teploměry pro děti.

Informace o značce FeverMates

Magnificus s.r.o. Za Hládkovem 676/20 , 169 00 Praha. IČ: 24255491

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU