loading

Dvoufázový odličovač očního make-upu pro redukci vypadávání řas Biocils (Eye Make-Up Removal Care) 100 ml

Značka: Biotherm | Kód: kBI464
Biotherm Dvoufázový odličovač očního make-upu pro redukci vypadávání řas Biocils (Eye Make-Up Removal Care) 100 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Dvoufázový odličovač dokonale odstraňuje oční make-up. Navíc během odličování minimalizuje vypadávání řas díky jejich výživě a stimulaci.

Vlastnosti:

  • dokonale odstraní make-up,
  • posiluje řasy a brání jejich vypadávání,
  • nezanechává mastný film.

Jak používat:

Naneste na vatový tampon a jemně odličte oči.

Informace o značce

Produkty značky BIOTHERM se vyrábějí ve výzkumných laboratořích v Monaku. Pod vedením biologa Luciena Auberta a jeho výzkumného týmu je vytvářeno inovativní a efektivní ošetření pleti již od roku 1974. Cílem laboratoří je porozumění biologickým funkcím pokožky a vytváření kosmetických produktů, které jsou inovované a současně efektivní pro každý typ pokožky. Jakýkoliv z produktů BIOTHERM přináší propojení pleti a přírody, sílu termálních pramenů kombinovanou s čistými, přírodně aktivními ingrediencemi, vědecké novinky v texturách a parfemacích pro potěšení vašich smyslů.

Všechny kosmetické produkty dokonale revitalizují vaši pleť a pokožku. Objevte kouzlo a účinek přípravků z řady Biotherm Skin Vivo , Biotherm Blue Therapy a Biotherm Aquasource. Kompletní péči o pleť mužů nabídne speciální řada Biotherm Homme. Vybírat můžete z čistících a hydratačních gelů, či vyživujících a zpevňujících krémů.

Užijte si péči o pleť díky inovativní francouzské kosmetice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU