loading

Deltacrin 20 kapslí

Značka: Pharcos | Kód: zAKCE0118
Pharcos Deltacrin 20 kapslí

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Deltacrin je doplněk stravy na vlasy, který obsahuje železo a lysin, extrakty sóji a světlice.

Složení:

L-Lysin (kyselina chlorovodíková, L-lyzin, HCl)
50 mg  Světlice barvířská (Carthamus tinctorius, květ)
Maltodextrin

Přídatné látky:

oxid křemičitý (protispékavá látka), hydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý, mastek, hydroxypropylmethylcelulóza (vnější obal tobolky), oxid titaničitý (barvivo)

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe před spaním.

Balení:

20 kapslí - dávka na 20dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý způsob života. Dermatologicky testováno.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na vlasy.

Informace o značce Pharcos

Název PHARCOS pochází ze spojení dvou slov, „pharma – farmacie“ a „cosmetics – kosmetika“. Pharcos je obchodní značka italské společnosti Biodue S.p.A., založené v roce 1986, pro oblast dermatologie. Z technologické perspektivy, je dnes Biodue významný výrobce kosmetických produktů, doplňků stravy a zdravotnických prostředků. Důkladná znalost dermatologického segmentu ve spojení plnění standardů kvality a zaměření na vývoj a inovace přináší úspěch na národní úrovni a dalších evropských trzích.

KONTAKT: PHOENIX a. s., K Pérovně 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU