loading

Bio melasa třtinová nesířená 450g

Značka: Bio nebio s. r. o. | Kód: z5269
Bio nebio s. r. o. Bio melasa třtinová nesířená 450g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Třtinová melasa je téměř černá sirupovitá hmota, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě třtinového cukru ze šťávy z cukrové třtiny. Tato šťáva obsahuje kromě cukru též biologicky aktivní látky, potřebné k jeho strávení. Ty však zůstávají v sirupu, který zbývá po oddělení krystalků cukru ze zahuštěné třtinové šťávy v melase. Melasa je skutečně velmi bohatá na přírodní minerály - vápník, hořčík, železo, zinek atd. V melase se však nekoncentrují pouze příznivě působící minerální látky, obsažené přirozeně ve šťávě z cukrové třtiny. Tato melasa pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a pěstuje se na nezamořené půdě tradičním způsobem.

Složení ve 100 g:

Třtinová melasa

Balení:

450 g

Upozornění:

Výrobek neobsahuje stopy alergenů.

Produkt je také v sekcích

Zdravá výživa - Sladidla, sirupy, cukry - Sladidla
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
100%

16.10.2019
100%

16.10.2019
zdravé
Eva
100%

16.10.2019
Pro: Výtečné sladidlo. Je též vynikající při potížích s vyprazdňováním. Ráno na lačno 1lžičku melasy, buď sníst nebo nechat rozpustit v šálku teplé vody. Práda:-).Doporučuji

Proti: -

NAHORU