loading

BIO Mandlové máslo original 170 g

Značka: Bio Today | Kód: z43508
Bio Today BIO Mandlové máslo original 170 g
Bio
× Produkt splňuje platné legislativní podmínky pro označení BIO.

Všechny BIO produkty

BIO certifikát

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

BIO Mandlové máslo original s jemnou a přirozeně nasládlou chutí obsahuje vysoké množství energie a je proto často vyhledáváno vrcholovými sportovci a těžce manuálně pracujícími lidmi.

Mandlové máslo original je vyrobené z blanšírovaných mandlí v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Jedná se o výbornou alternativu klasického másla plnou bílkovin, sacharidů a vlákniny.

Mandlové máslo je možné konzumovat v jogurtech, koktejlech, smoothies, pomazánkách a v domácí nutele. Perfektně se hodí i na vaření, kde jídlu dodá jedinečnou chuť. Zjemní sladké krémy do zákusků, těsta na dorty, bábovky a drobné cukroví.

Balení:

170 g

Upozornění:

V mandlovém másle nejsou použita žádná aditiva, dochucovadla, konzervanty ani ztužené tuky. Může v něm docházet k oddělování mandlového oleje, což v žádném případě není na závadu, naopak to svědčí o jeho kvalitě. Promícháním před konzumací tento jev zmizí. Máslo je v praktickém balení se šroubovacím uzávěrem, který zabraňuje žluknutí a oxidaci. Bez přidaných cukrů, soli, aditiv, dochucovadel a konzervantů. Alergeny - ořechy. Země původu Holandsko.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další tuky.

Informace o značce Bio Today

Značka Bio Today si klade za cíl nabízet jen takové potraviny, které se vyrábějí poctivým a šetrným způsobem, který nijak nedevastuje svět kolem nás a díky čemuž si jednotlivé produkty zachovávají jedinečnou chuť a důležité živiny.

Bio Today vyrábí veškeré bioprodukty s ohledem na přírodu. Samozřejmostí je absence pesticidů, díky čemuž je půda i voda kolem nás stále čistá a bezpečná pro naše zdraví. Bio Today - to je skvělá chuť 100 % přírodních bioproduktů, které mají příznivý vliv na naše zdraví.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


70%
Hodnocení
70%

25.09.2018
Používám na pomazání chleba s banánové mouky.
NAHORU