loading

Bio Lifefood - sušená šťáva z mladého ječmene 100 g

Značka: Smart AD | Kód: z4785
Smart AD Bio Lifefood - sušená šťáva z mladého ječmene 100 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}

Popis:

Bio Lifefood - sušená šťáva z mladého ječmene je instantní zelený nápoj vyrobený ze sušené ječmenné trávy vypěstované v nejčistší přírodě Nového Zélandu bez použití hnojiv a jiných chemických přípravků. Obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů, enzymů a je zdrojem životadárného chlorofylu a vlákniny.

Mladý ječmen je známý a vyhledávaný pro své úžasné nutriční vlastnosti. Jeho šťáva ve formě sušeného prášku je neodmyslitelnou položkou v menu většiny fresh barů. Obsahuje mnoho důležitých vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů, stejně jako chlorofyl, který je jedním z nejpřirozenějších regenerátorů zdraví a mládí. Mladý ječmen je zelený elixír života v jediné sklenici.

Složení:

100% sušená šťáva z mladého ječmene BIO (Hordeum vulgare)
  • Celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje
  • Antioxidant

Dávkování:

Užívejte 1-2 čajové lžičky 1-2x denně. Zalijte 200 ml vody nebo džusu a vypijte, nejlépe na lačný žaludek. Zajistěte dostatečný přísun tekutin během dne. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení:

100 g

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Země původu Taiwan.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s mladým ječmenem.

Další informace o produktu Lifefood - mladý ječmen BIO naleznete v článku Mladý ječmen elixír života v jedné sklenici.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

My ale ctíme zdravý lidský rozum a schopnost najít si informace o bylinách ve veřejně přístupných zdrojích, kupříkladu na CELOSTNÍ MEDICÍNĚ.

Recenze


98%
Hodnocení
Jitka Karin Čepeláková
100%

28.05.2018
Když člověk kupuje menší balení musí se smířit s vyšší cenou. Ovšem kvalita zůstává
Pro: Menší balení, velmi dobrá kvalita

Proti: cena

100%

28.05.2018
90%

28.05.2018
100%

28.05.2018
NAHORU