loading

Bělící pudr na zuby WP Smile (freshsweet) 30 g

Značka: VitalCare | Kód: zAKCE0069
VitalCare Bělící pudr na zuby WP Smile (freshsweet) 30 g
Novinka

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Bělící pudr na zuby WP Smile představuje revoluční způsob čištění zubů s bělícím účinkem, protože obsahuje účinnou látku peroxydone, kterou v silnějších koncentracích používají k bělení zubů zubní lékaři ve svých ordinacích. Neobsahuje abrazivní částice, které jsou obsaženy v běžných bělících zubních pastách k mechanickému odstranění zubních usazenin. Bělící pudr vydrží až 3x déle než běžná zubní pasta.

Abrazivní bělící zubní pasty a abrazivní pudry pouze mechanicky odírají usazeniny ze zubu bez výrazného bělícího účinku. Proto je odborná stomatologická veřejnost odmítá a jejich dlouhodobější používání nedoporučuje. Látka peroxydone při čištění prostupuje do zubu, kde odbarvuje pigmenty usazené z důvodu kouření, pití kávy a červeného vína, ale i vlivem stárnutí.

Bělící pudr WP Smile v sobě kombinuje kvalitní a bezpečný způsob čištění zubů s šetrným bělením bez příměsí abrazivních částic. Navíc obsahuje fluoridy a xylitol, které zaručují kvalitní ochranu a regeneraci zubní skloviny. Díky trojici účinných látek při čištění zubů zajišťuje maximální péči o váš chrup.

Kdy Bělící pudr na zuby WP Smile pomáhá:

  • bělí a remineralizuje zubní sklovinu,
  • udržuje příjemně svěží dech,
  • působí proti tvorbě zubního kazu,
  • má zvýšený protizánětlivý účinek.

Produkt Bělící pudr na zuby WP Smile obsahuje:

  • Peroxydone - účinná látka používaná ve vyšších koncentracích při profesionálním bělení zubů, kdy šetrně odstraňuje pigmenty usazené jak na povrchu zubu, tak v zubní sklovině.
  • Fluorid - zabraňuje metabolismu bakterií, zvyšuje odolnost zubů proti zubnímu kazu, snižuje demineralizaci zubní skloviny a naopak podporuje zpětný přívod minerálů a vápníku do zubu.
  • Xylitol - působí jako prevence proti výskytu a tvorbě zubního kazu a účinně funguje při nezbytné regeneraci zubní skloviny.

Složení:

Xylitol, Silica (Silicon Dioxide), Mannitol, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Mentha Piperita Oil, Menthol, PVP, Hydrogen Peroxide, Sodium Fluoride

Jak používat:

Bělící zubní pudr nahrazuje běžnou bělící zubní pastu. Čistěte zuby způsobem doporučeným zubním lékařem min. 2x denně. Nejprve dostatečně zvlhčete zubní kartáček ve vodě a poté jej namočte do nádobky s bělícím pudrem. Následně čistěte zuby stejně jako běžnou zubní pastou. Aplikaci pudru můžete v průběhu čištění zubů opakovat dle potřeby.

První výsledky jsou viditelné již během prvních 14ti dnů aktivního čištění. Pro kvalitní výsledek je zapotřebí používat bělící zubní pudr WP Smile dlouhodobě, protože účinná látka peroxydone odbarvuje pigmenty nejen na povrchu zubu, ale také v zubovině, kam látka při čištění prostupuje.

Balení:

30 g bělícího zubního pudru s příchutí fresh sweet pro příjemný svěží dech

Upozornění:

V případě malé pěnivosti si před čištěním zubů vypláchněte ústní dutinu vodou nebo v průběhu čištění opětovně namočte zubní kartáček do nádobky s pudrem. Neobsahuje abrazivní částice.

Další sdělení:

Doporučujeme vyzkoušet také jiné příchutě: Bělící pudr na zuby WP - Smile (Fluor+) 30 g, Bělící pudr na zuby WP - Smile (Mentol+) 30 g a další produkty na bělení zubů.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU