loading

Bělící pero Mr. White Zero 2x 2 ml

Značka: Ostatní | Kód: z4596
Ostatní Bělící pero Mr. White Zero 2x 2 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Bělící sada Mr. White Zero představuje bezperoxidové bělení zubů, které patří mezi nejbezpečnější a nejpoužívanější metody jak docílit zářivějšího chrupu. Mr. White Zero - to jsou bílé zuby bez rizika.

Bělící sada Mr. White Zero je zcela bezpečná bez jakéhokoliv obsahu hydrogen peroxidu nebo karmabid peroxidu. Při správném a pravidelném používání dosáhnete vybělení o 4-5 odstínů za pouhých 12 dní. Používáním bělící sady Mr. White Zero dokážete odstranit roky trvající skvrny ze svých zubů a dosáhnete výsledku, který vydrží až 12 měsíců bez jakéhokoliv poškození zubní skloviny. Váš úsměv bude opět zářivý a vaše sebedůvěra vzroste.

Složení:

Glycerol, Propylen glycol, Sodium perborate monohydrate, Purified water, D-limonade food grade(c), Menthol, Sodium bicarbonate, Tartaric acid, Poloxamer 407, EDTA

Jak používat:

 1. Otočte spodní částí pera o několik otáček doprava, dokud se neobjeví kapka gelu na špičce. Vyhnete se tak nadměrného použití gelu ve vašich ústech.
 2. Otevřete ústa do širokého úsměvu tak, aby se rty nedotýkaly zubů.
 3. Potírejte povrch zubů kartáčkem po dobu přibližně 30 - 60 sekund, gel se tím automaticky aktivuje.
 4. Po aplikaci gelu použijte studené modré světlo na do vybělení zubní skloviny (součástí balení). Odstraňte papírovou pojistku pod baterií.
 5. Vložte do úst připravený nástavec s modrým světlem a zapněte jej stiskem tlačítka "Power". Nechte světlo působit na gel ve vašich ústech  4-5 minut.
 6. Ústa si po aplikaci vypláchněte tekoucí vodou pokojové teploty, tak aby nezůstaly zbytky gelu na vašich zubech nebo rtech. Gel nepolykejte.
 7. Pro optimální výsledky bezprostředně po aplikaci nekuřte, nepijte a nekonzumujte žádné barevné potraviny (čokoláda, borůvky, červené víno, černý čaj ap.)
 8. V případě potřeby opakujte proceduru 2x denně. Záleží na životosprávě a odstínu zubní skloviny.

Četnost používání: pro dosažení co nejlepších bělících výsledků (zesvětlení o 4-5 odstínů) aplikujte gel jednoduše na suché zuby každých 15 minut po dobu 2 hodin nebo 3-4x denně po dobu jednoho týdne.

Udržování výsledku: aplikujte 1-2x týdně nebo podle potřeby. Pero Mr. White je vynikající pro své rychlé výsledky po konzumaci potravin a nápojů zanechávajících skvrny na chrupu.

Balení:

 • 2x bělící pero Mr. White Zero 2 ml - vydrží až na 30 použití,
 • 1x studené modré světlo,
 • 1x vzorník odstínů zubní skloviny.

Upozornění:

Skladujte na chladném místě mimo dosah dětí. Nevystavujte bělící sadu Mr. White ZERO nadměrnému teplu (neponechávejte je na přímém slunečním světle, ve vozidle apod.). Uchovávejte při teplotách do 25 °C. Ve vzácných případech se může objevit zcitlivění zubů. Přestaňte výrobek používat, pokud se projeví trvalé nepříjemné nebo dráždivé účinky. Zabraňte kontaktu s očima. Není určeno pro děti do 16 let věku a pro těhotné ženy. Pouze pro kosmetické použití. Země původu Dánsko.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na bělení zubů.

Další informace o produktu Bělící pero Mr. White naleznete v článku Bílé zuby za 10 dnů? Svépomocí to dokážete!.

Produkt je také v sekcích

Bělení zubů - Problematiky - Oči, uši, ústa - Ústní hygiena

Informace o značce

Pod značkou OSTATNÍ naleznete různorodé produkty. Vybrali jsme pro vás od našich dodavatelů unikátní výrobky, které jsou známy vysokou kvalitou a ověřenými účinky.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
22.04.2013

Dobrý den, bělící pero Mr. White mohu doporučit, opravdu funguje.

30.11.2012

Účinek bělícího pera mě velmi mile překvapil. Až tak dobrý výsledek bělení jsem neočekávala :-) Taky mě mile překvapilo, jak je přípravek šetrný k dásním.

14.11.2012

Dobrý den, zatím je v provozu jen jedno pero, ostatní jsou jako dárek. Dcera je spokojená, dokonce si i kamarádky všimly.

Alena Hojsáková
100%

28.05.2018
Z důvodu dlouhodobého užívání léků mi žloutnou zuby. Zkoušela jsem metodu bělení v profesionálním stomatologickém zařízení. Cena byla dosti vysoká. Také mi tam zjistili, že mám popraskanou sklovinu (jelikož mne už po dvaceti minutách bělení začali bolet zuby). Přípravek na bělení byl nejspíš moc silný a bolest se stupňovala až k nemilosrdným permoníkům v hlavě, kteří v ní kutali ještě celý další den... Toto vše mi s tímto výrobkem odpadlo. Bělím pomalu, zato jistě a bez bolesti.
Pro: Snadné bezbolestné použití v pohodlí domova s viditelným efektem.
NAHORU