loading

Banánový olej za studena lisovaný 100 ml

Značka: Renovality | Kód: z49899
Renovality Banánový olej za studena lisovaný 100 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Banánový olej patří mezi luxusní kosmetické oleje pro každý typ pleti.

Banánový olej se sladkou vůní má příznivý vliv na pokožku a vlasy, neboť ovlivňuje stavbu kolagenu, čímž udržuje elasticitu pokožky. Banánový olej zabraňuje další tvorbě vrásek a jemných linek. Pokožka má poté jemnější a mladší vzhled. Výborné jsou i jeho hydratační schopnosti.

Značka Renovality používá k balení rostlinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivních stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Rostlinné oleje Renovality jsou čistě přírodního původu, lisované za studena z pečlivě vybraných rostlich, což zaručuje jejich perfektní kvalitu. Obsahují nejvyšší množství bioaktivních látek. Oleje Renovality se výborně vstřebávají, neobsahují minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.

Složení:

Musa sapientum (banana) fruit, Triticum vulgare germ oil

Jak používat:

Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže.

V případě použití jako vlasového tonika masírujte olejem pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.

Balení:

100 ml s pipetkou

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další pleťovou kosmetiku.

Informace o značce Renovality

Renovality je 100% přírodní česká kosmetika. Její moto zní: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. Tak se k nim také chováme... Oleje Renovality mají čistý přírodní původ. Jsou lisovány za studena pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje také jejich perfektní kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Oleje se výborně vstřebávají. Značka Renovality nepřidává do svých olejů žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva. K balení olejů používá tato značka to nejlepší fialové sklo, které zaručuje bioaktivní stálost výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulární rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo tak funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

KONTAKT: PharmaFit Czech s.r.o., Čechova 656/24, 750 02  Přerov I - Město.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
11.09.2017

Banánový olej jsem dostala od kamarádky a byla jsem nadšená. Obdarovala jsem také kamarádky a všechny byly nadšené. Jedním slovem super.

100%

24.06.2019
krasně se roztírá a voni
100%

24.06.2019
muzu potvrdit dobre ucinky a navic prijemna vune

Další produkty od značky Renovality

NAHORU