loading

Balzám na ruce Jasmín (Hand Balm) 75 ml

Značka: Compagnie de Provence | Kód: kCO17162
Compagnie de Provence Balzám na ruce Jasmín (Hand Balm) 75 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Balzám na ruce obsahuje olivový olej, který vyživuje vaše ruce. Má jemnou texturu a silnou květinovou vůni jasmínových květů. Objem: 75ml

Vlastnsoti:

  • má jemnou texturu,
  • silnou květinovou vůni jasmínových květů.
  • Bez parabenů, fenoxyethanolu.

Jak používat:

Aplikujte na ruce dle potřeby a vmasírujte do vstřebání.

Informace o značce Compagnie de Provence

Špičková francouzská kosmetika COMPAGNIE DE PROVENCE vznikla roku 1990 pod dohledem Pascala Bourellyho a Phillippa Boigeoleho. Zcela úmyslně se však její zakladatelé inspirovali a odkazují na tradici výroby mýdel z Marseille, jejichž historie sahá až do 17. století. Jedním z prvních výrobků  COMPAGNIE DE PROVENCE byla moderní verze tradičního marseilleského mýdla - tekuté mýdlo "vařené" tradičním způsobem na bázi přírodních olejů.

COMPAGNIE DE PROVENCE je kosmetika s vizí – klade důraz na tradici, avšak v moderní formě, užívá naprosto nezávadné a autentické ingredience z regionu Provence a vše jen podtrhuje originální, ale velmi jednoduché a výstižné balení jednotlivých produktů – minimalismus zdůrazňující originální styl a původ.

Řada Version Originale je založena na tradici a vrací se doslova ke kořenům - mýdlo z Marseille se vaří v kotlících, jak tomu bylo v 17. století. Veškeré produkty jsou zabaleny do elegatních obalů (skleněných nebo plastových) a jsou skutečně nádherným dárkem nejen pro ženy, ale i pro muže.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Compagnie de Provence

NAHORU