loading

24hodinová péče (Anti-Aging Complex) 50 ml

Značka: La Prairie | Kód: kLP2864
La Prairie 24hodinová péče (Anti-Aging Complex) 50 ml
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Nová 24hodinová péče je vhodná pro ženy všech věkových kategorií. Pomocí aktivních ingrediencí odhaluje hluboko v pokožce ložiska chronických zanícení, která jsou zdrojem zrychleného stárnutí kožních buněk. Jejich vyhledáním a včasným "zaléčením" předchází stárnutí pokožky. Mimo to přispívá k udržování zdravého a mladistvého vzhledu pleti, zabraňuje tvorbě drobných linek a vrásek. V neposlední řadě násobí účinek dalších přípravků LA PRAIRIE. Určeno pro všechny typy pleti všech věkových kategorií.

Aktivní látky:

 • jedinečná technologie - vysoce aktivní ingredience, které bojují proti zánětlivým reakcím odpovědné za předčasné stárnutí pokožky,
 • ursolická kyselina - podporuje produkci kolagenu,
 • vitamíny A, C a E, plankton a výtažek bílého čaje - kontrolují oxidaci způsobenou volnými radikály,
 • kožní peptidy (karnosin) - působí proti karbonylaci (poškození důležitých proteinů a lipidů) a glykaci (poškození kolagenových vláken) – výrazně redukují vrásky,
 • derivát salicylové kyseliny - provádí jemnou exfoliaci,
 • komplex bio-botanických látek - poskytuje neviditelný hydratační závoj, který udržuje vlhkost v pleti a zároveň uvolňuje hydratační kapičky do pleti. Tím poskytují nejen okamžitou ale i dlouhodobou hydrataci,
 • exkluzivní buněčný komplex - dodávané živiny stimulují přirozené funkce pleti, hydratuje a dodává energii.

Účinky:

 • vyhledává ložiska chronického zanícení způsobující předčasné stárnutí pleti, bojuje proti stárnutí už od počátku,
 • napomáhá předcházet ztrátě vlhkosti, zabraňuje zanícení a předchází rozpadu důležitých proteinů a lipidů v pleti,
 • napomáhá spravovat matrici pleti tím, že stimuluje přirozenou obnovu kožních buněk, posiluje produkci kolagenu,
 • udržuje v pokožce důležité peptidy, které uvolňují vrásky. Zároveň poskytuje pleti velké množství živin.

Jak používat:

Použijte na den i noc. Naneste na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu, vyjma očního okolí. V případě velmi suché pleti poté ošetřete svým obvyklým hydratačním přípravkem.

Informace o značce

Laboratoře LA PRAIRIE byly v minulosti nerozlučně spjaty se světoznámou klinikou LA PRAIRIE v Montreux ve Švýcarsku. Dr. Paul Niehans, slavný švýcarský lékař, zasvětil svůj život výzkumu živých buněk a jejich účinků na lidský organismus. Ve své klinice dokázal, že terapie "živých buněk" může zpomalit proces stárnutí těla, a tak může ulehčovat některé zdravotní problémy spojené se stárnutím. 

Dnes dosáhl výzkum buněk v LA PRAIRIE nových rozměrů, a to díky nejnovějším revolučním substancím a technologiím. Jedinečný exkluzivní buněčný komplex (Exclusive Cellular Complex) je základem téměř všech přípravků značky LA PRAIRIE. Jeho účinky jsou následující: zlepšuje všechny přirozené funkce pleti, stimuluje obnovu buněk a buněčný metabolismus, zvyšuje okysličení, podporuje vlastní obranný mechanismus pleti, urychluje přirozený mechanismus regenerace pleti, zlepšuje schopnost pleti udržovat vlhkost a zajišťuje vlastní ochranu pleti. Vědecké kapacity LA PRAIRIE rozumí a vychází vstříc každé ženě, jejíž srdce touží po luxusu, jako její pleť dychtí po dokonalé péči.

Kvality značky LA PRAIRIE si cení ženy i muži po celém světě. Přípravky této značky používá Sienna Miller, Kate Hudson, Sheryl Crow, Jessica Alba, Madonna i tenisová hvězda Roger Federer. Kaviárovou řadu si oblíbila Angelina Jolie a Catherine Zeta-Jones. Módní návrhář Karl Lagerfeld nedá dopustit na Skin Caviar Luxe Cream. Neméně oblíbená je také řada Cellular Serums. Z českých příznivců značky LA PRAIRIE uveďme například Karolínu Kurkovou, Helenu Vondráčkovou a Alenu Šeredovou. Žádné přípravky značky LA PRAIRIE nejsou testovány na zvířatech.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU