loading

Zubní kartáček ultra soft - zelený

Značka: Preserve | Kód: z53675
Preserve Zubní kartáček ultra soft - zelený
Sleva 29%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Zubní kartáček ultra soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.

Zubní kartáček má extra měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.

Balení:

1 ks - zubní kartáček ultra soft zelený

Upozornění:

Neobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny.

Informace o značce Preserve

Zakladatel americké značky Preserve, Eric Hudson, už od mala nejraději trávil čas v přírodě. Po kariéře ve financích ho přírodní svět znovu vtáhl a inspiroval způsobem, který dal vzniknout jedné z nejzajímavějších ekologicky smýšlejících značek. Všiml si totiž, že lidé hodně třídí odpad, ale chybí výrobci, kteří by materiál využívali k recyklaci. Chytil se tedy příležitosti a založil Preserve. Firmu, které nejde jen o výrobu produktů a zisk, ale hlavně o dělání těch správných věcí pro naše životní prostředí a celou planetu.

Do vínku Preserve dostala hlavně udržitelnost. Skrze svůj vlastní projekt Gimme 5 firma sbírá a znovu využívá již jednou použitý plast od spotřebitelů, prodejců a recyklačních firem. Své produkty vyrábí ze 100% recyklovaných plastů, často z kelímků od jogurtů. Výhradně však z polypropylenu (PP #5). Ten je totiž zdravotně nezávadný, snadno se recykluje a neobsahuje žádné zdraví škodlivé ftaláty ani BPA (bisfenol-A).

Značka začala zubními kartáčky a přes škrabky na jazyk, holící strojky či kompostovatelná brčka se dostala až k praktickému nádobí. Koukněte na ty barvy! A nejen hezký a propracovaný design je její předností. O kvalitu je v Preserve taky postaráno. Všechny produkty vyrábí tak, aby sloužily co možná nejdéle a byly hlavně praktické. Žádné stylovky „na dvě věci“ nečekejte.

KONTAKT: Econea s.r.o., Plzeňská 157/98, Košíře, Praha 5 150 00.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU