loading

Zjemňující vyživující krém na ruce Douceur des Mains 50 ml

Značka: Payot | Kód: kPA65073836
Payot Zjemňující vyživující krém na ruce Douceur des Mains 50 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Výživný koktejl 3 v 1 jako péče i o ty nejdrsnější ruce, aniž by krém zanechával mastný film.

Aktivní látky:

  • bambucké máslo - vyživuje a obnovuje pokožku,
  • glycerin - hydratuje,
  • vitamín E - neutralizuje volné radikály.

Jak používat:

Krém aplikujte opakovaně co nejčastěji, kdykoliv to bude nutné.

Produkt je také v sekcích

Ruce - Části těla - Nohy, ruce

Informace o značce Payot

Doktorka Nadia PAYOT, filozofka krásy, předběhla o několik generací současné trendy v lázeňství založené na medicíně. Používala své lékařské znalosti k vývoji high-tech biologických přípravků a jejich aplikačních technologií pro rozvíjení ženské krásy a zdravého životního stylu a k dosažení rovnováhy těla a duše. Původní kosmetický institut se sídlem na Rue de Castiglione 10 si získal reputaci jako opravdový chrám krásy již v roce 1927. 

Každý salón PAYOT je dnes místem nekonečného klidu, odkud každý, po pozorné péči, odchází s pocitem zdravé pokožky, těla i mysli. Nabízená tělová ošetření jsou revoluční a dokonce i make-up je tu formou péče o pleť. PAYOT byl vždy synonymem SPA a salónní péče. Doktorka Nadia Payot nám zanechala své know-how, profesionální přístup a přání stále poskytovat všem ženám spokojenost a štěstí. 

Kosmetika značky Payot není balena do celofánových obalů, aby zbytečně nezatěžovaly životní prostředí. Jedním z nejoblíbenějších produktů je bezpochyby celotělový olej Elixír. Mezi celebrity, které se nechávají rády hýčkat produkty Payot, patří Carla Bruni-Sarkozy, Adriana Sklenaříková, Jana Švandová a Hana Maciuchová.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU