Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0

Set detoxikace organismu - měsíční kúra

Doplněk stravy
Značka: Body Wraps s.r.o.Kód: z61185
Set detoxikace organismu obsahuje: BW Tea Detox - Bylinný čaj pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku 20 sáčků BW Pills Chlorela a... Popis a parametry

649 

1 ks

Popis & Parametry

Set detoxikace organismu obsahuje:

  • BW Tea Detox - Bylinný čaj pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku 20 sáčků
  • BW Pills Chlorela a Spirulina
  • BW Aloe Vera 0,5l

Složení

Aloe vera - Aloe vera barbadensis gel 9,98 ml, konzervanty: benzoan sodný, sorban.

BW Pills Chlorella & Spirulina 100 tablet - Doplněk stravy , detoxikace a tonizace organismu , zdroj aminokyselin pro tvorbu svalové hmoty ,ideální při redukční dietě ,omezení příjmu cukrů. Spirulina je běžnou součástí odtučňovacích kúr, protože brání štěpení škrobu, omezuje tím příjem cukrů do těla.

Jak používat

Užívejte BW Pills Spirulina a chlorella ráno a večer po 2 tabletách. 20 ml Aloe Vera ráno před jídlem. Ráno nebo po obědě šálek čaje BW TEA.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě 15 – 25º C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Zákaznický servis

Po-Pá: 8-18 h

So: 10-16 h

+420 468 006 311

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.