Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0

Chlorella 498 mg 200 tablet

Doplněk stravy
Značka: Nef de SantéKód: z58894
Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodní řasa, která je zdrojem přírodních vitamínů a minerálních látek. Podporuje zdravou střevní... Popis a parametry

302 

1 ks

Popis & Parametry

Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodní řasa, která je zdrojem přírodních vitamínů a minerálních látek. Podporuje zdravou střevní mikroflóru, látkovou výměnu a trávicí systém. Působí jako antioxidant a podporuje imunitní systém. Přispívá ke stimulaci správné hladiny cholesterolu a krevního cukru. Pomáhá zvýšit oxidaci tuků a přispět ke snížení tělesného tuku. Posiluje vitalitu, je pomocníkem v případě únavy. Má příznivý vliv na funkci orgánů, které mají detoxikační funkci, jakými jsou žlučník, játra a ledviny. Příznivě ovlivňuje hladinu cukru a cholesterolu. Podporuje odvod škodlivin z organismu.

Přídatné látky

Stearan hořečnatý a mykrokryštalická celulóza (protispékavé látky).

Dávkování

Dospělí užívejte 3 tablety 2x denně, nejlépe půl hodiny před jídlem ráno a večer. U dětí upravit podle váhy (1 tableta na cca 12 kg tělesné hmotnosti). 

Balení

200 tablet

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výživové doplňky uskladňujte  mimo dosah malých dětí! Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy. 

Náš tip

V naší nabídce naleznete další produkty s chlorellou.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Zákaznický servis

Po-Pá: 8-18 h

So: 10-16 h

+420 468 006 311

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Složení v jedné tabletě

498 mg Chlorella pyrenoidosa
  • Přirozená obranyschopnost
  • Pročištění
  • Normální trávení a funkce jater, pročištění
Chlorofyl
  • Tvorba hemoglobinu