loading

XLS Medical

Řada XLS Medical obsahuje speciální komplexy látek Redusure, PhaseLite a Litramine, které účinkují přesně tam, kde je potřeba.

Diskuze k XLS Medical

Níže uvádíme praktické zkušenosti s produkty řady XLS Medical. Pokud máte i vy vlastní zkušenosti s XLS, neváhejte a podělte se o ně s ostatními v diskuzi nebo nám je zašlete na email: [email protected] .

 

Lenka, 42 let

Jsem pyšná matka 2 dětí během tří let! Ale mám problémy shodit nabrané kilogramy. Tajně jsem zkoušela jeden lék, ale to není opravdu můj styl. Kromě toho je moje BMI 26, takže to není tak dramatické, že ne? :) Nyní zkouším už pět měsíců XLS Medical Vázání kalorií z tuků a moje váha ukazuje, že jsem shodila 4,75 kg. A co víc, nemá žádné vedlejší účinky! Vypadá to, že to má výsledky, klíčem je však trpělivost.

Marie, 53 let

Jsem v přechodu už 4 roky a přiznávám, že jsem přibrala několik kilo. Nicméně vždy jím zdravě a jednou týdně cvičím. Vyzkoušela jsem absolutně všechno a musím říci, že poprvé jsem dosáhla výsledku s XLS Medical Blokování kalorií ze sacharidů. Jsem vdaná za Itala, takže jím hodně těstovin :) Podařilo se mi zhubnout 10 kilo za 9 měsíců, nechci hubnout rychleji než tímto tempem. Mám obavy z takzvaného jo-jo efektu.

Recenze na XLS Medical z Heureka.cz

Šárka:

Za týden mám kilo dole, jsem spokojená. Tablety usměrňují chuť k jídlu.

Veronika:

Výrobek XLS Medical Vázání kalorií z tuků je na přírodní bázi, tudíž nemá jiné vedlejší účinky. Pokud začnete i cvičit, stačí opravdu mírné upravit jídelníček - žádná drastická dieta a přípravek opravdu působí.

 
NAHORU