loading

A zase po roce, máme tu Vánoce...  S melancholickou slzou v oku vzpomínáte na své dětství, kdy jste odpočítávali dny s nefalšovanou nedočkavostí? Protože teď jsou pro vás Vánoce symbolem nekončícího shonu? Nakoupit dárky celé rodině, napéct dvacet čtyři druhů cukroví, vymést pavučiny z každého koutu, vyprat záclony, vyleštit okna. Ufff. A samozřejmě se přitom všem usmívat od uchu k uchu a užívat si tu kouzelnou vánoční atmosféru. :)

My jsme si ale řekli že ne. Letos takovéhle Vánoce podporovat nebudeme. Letos se Vánoce ponesou v duchu skutečné pohody. To znamená bez stresu, bez shánění dárků na poslední chvíli a bez násilně vydřené spokojenosti všech členů rodiny.

Úklidovou službu vám sice nezařídíme, ale s čím vám zaručeně pomůžeme, je výběr dárků pro vaše nejbližší. A co víc, my vám je nejen, že pomůžeme vybrat, ale my vám je i pohodlně doručíme domů. To zejména ocení ti, jenž nemají ostré lokty nebo se nevyžívají v pošťuchování s ostatními "lovci dárků na poslední chvíli". Nechte si od nás poradit, my moc dobře víme, co se nejčastěji nakupuje a co udělá radost za každé situace. Takže pokud sháníte dárek ve smyslu "hlavně rychle a bezbolestně", pak nic nepokazíte, když budete vybírat z našich nejoblíbenějších dárků. Pokud však už máte představu, že tetě každoročně udělá radost vánoční dárková sada čajů nebo, že vaši kamarádku nepotěší nic jiného než cokoliv pro její děťátko, případně chcete darovat praktické dárky, kterými budete nenásilně vychovávat k ekologické zodpovědnosti k naší zemi... Pak oceníte naše tipy na vánoční dárky, ve kterých najdete dobrou klasiku, ale i netradiční dárky, které se nestanou jen "lapači prachu".

NAHORU