loading

VÁNOČNÍ BALENÍ 2x Perfect HAIR new + Zinek 30tbl zdarma

Značka: Nutricius | Kód: z57489
Nutricius VÁNOČNÍ BALENÍ 2x Perfect HAIR new + Zinek 30tbl zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Dárková sada obsahuje 2x Perfect HAIR new + Zinek 30 tablet zdarma. Perfect HAIR new obsahuje esenciální aminokyselinu L-METHIONIN, která musí být tělu dodána potravou, jelikož ji lidský organismus nedokáže vytvořit. L-methionin je jednou z esenciálních aminokyselin, která se podílí na biosyntéze řady bílkovin. Blahodárně působí na vlasy, nehty a pokožku. 

Zinek 30 tablet zdarma

Zinek napomáhá k normální funkci imunitního systému, přispívá k plodnosti a dobré funkci reprodukčních orgánů. Je to také silný antioxidant. Užívejte 1 tabletu 1 x denně. 

Složení v 1 tabletě:

Množství 'Složka 'Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
500 mg aL-metionin

Přídatné látky:

oxid křemičitý (E551), hydrogenfosforečnan vápenatý (E341ii), stearan hořečnatý (E470b), mikrokrystalická celulóza (E460)

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu 3krát denně, dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte denní dávkování.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti do 12 let. Ukládat mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud tablety zapáchají po síře, není to na závadu. Dodržujte doporučené dávkování. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Balení:

2x Perfect HAIR new 100 tablet + Zinek 30 tablet zdarma

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete další produkty na vlasy a produkty se zinkem

Informace o značce Nutricius

Majitelem společnosti NUTRICIUS s. r. o. je lékárník, jehož cílem není vyrábět tisíce různých druhů doplňků stravy, ale získávát informace z praxe a zaměřit se na výrobu kvalitních doplňků stravy, které si pacienti v lékárnách žádají. Produkty jsou  vyráběny ze 100% čistých a ověřených  zdrojů. Výroba všech doplňků stravy NUTRICIUS probíhá v laboratoři za přísných hygienických norem.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU