loading

Uzdrav své tělo - původ nemocí a metafyzický způsob jak je překonat (Louise L. Hay)

Značka: Knihy | Kód: z3964
Knihy Uzdrav své tělo - původ nemocí a metafyzický způsob jak je překonat (Louise L. Hay)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Představitelka New Age medicíny, založené na principu léčby nemocí pomocí vnitřní duševní očisty, radí svým čtenářům pozitivní přístup k životu, který je jednak prevencí před různými onemocněními, ale i cestou k léčbě již propuklých chorob.

Úryvek z úvodu:

V tomto nově přepracovaném vydání se s vámi chci podělit o jeden z důvodů, proč VÍM, že průběh choroby může být zvrácen prostou změnou vašeho myšlení.

Před lety mně lékaři sdělili, že mám rakovinu vaginy. S mými životními zkušenostmi, kdy jsem byla ve věku pěti let znásilněna a po celé dětství jsem byla týrána, nebylo divu, že se u mě vyvinula rakovina právě ve vaginální oblasti. V tu dobu jsem již několik let učila ostatní lidi, jak se mají léčit, a bylo mně tedy jasné, že se tu naskýtá možnost vyzkoušet si své léčebné metody v praxi na sobě.

Stejně jako každý jiný člověk, kterému bylo oznámeno, že má rakovinu, i já jsem zpočátku podlehla panice. Přesto jsem však věděla, že psychické léčení funguje. Byla jsem si vědoma, ž rakovina vzniká z pocitu odporu a zlosti, který v sobě člověk dlouhou dobu potlačuje a který nakonec doslova rozežírá celé jeho tělo, a věděla jsem tedy, že mě čeká mnoho psychické práce. Uvědomila jsem si, že pokud bych si nechala svůj nádor odstranit chirurgicky, aniž bych se přitom zbavila myšlenkových stereotypů, které ho vyvolaly, lékaři by byli nuceni odřezávat další a další kousky Louisy, až by žádná Louisa nezbyla. Pokud bych ale podstoupila operaci a zároveň očistila svou mysl od příčin rakovinného bujení, pak už by se nádor nevrátil. Když se rakovina nebo nějaká jiná choroba vrací znovu a znovu, nevěřím, že by to bylo kvůli tomu, že lékaři "nedali pryč všechno". Spíše je to tím, že pacient nezměnil své myšlenkové návyky.

Počet stran: 82

Rozměry: 140 x 195 mm

Vazba: vázaná

Jazyk: český

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také knihu Miluj svůj život (Louise L. Hay) - dárkové vydání.

Další informace o knize Uzdrav své tělo naleznete v článku Uzdrav své tělo.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


95%
Hodnocení
12.02.2013

Knihu Uzrav své tělo jsem kupovala pro svou dceru, měla půjčenou moji a je to kniha, ke které se stále vracíte, rovněž druhá kniha Pryč s kyselostí mne velmi zaujala a myslím, že se s ní bude dobře pracovat.

80%

17.09.2019
xxx
Pro: perfektně přehledné

Proti: pro mě málo informací

100%

17.09.2019
100%

17.09.2019
100%

17.09.2019
NAHORU